Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Tech and analysis support
new
Support
Gemius S.A.

Gemius S.A.
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Gemius S.A.
Gemius S.A.

Jesteśmy międzynarodową firmą badawczo-technologiczną dostarczającą dane i zaawansowane rozwiązania marketingowe. Oferujemy kompleksowe usługi dla reklamodawców, właścicieli mediów i agencji reklamowych, wydawców oraz e-commerce. Dzięki unikatowemu procesowi przetwarzania danych i technologii zapewniamy klientom nasze wysoko wartościowe produkty, niestandardowe rozwiązania i doskonałą obsługę.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Angielski
Microsoft Excel
Opis stanowiska

Pracując jako Młodszy/a specjalista/ka ds. analiz i jakości badań dołączysz do zespołu, który jest odpowiedzialny za obsługę techniczną oraz analityczną badań Gemius AdReal i Gemius PostBuy na rynku niemieckim.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Wsparcie techniczne i analityczne badań Gemius AdReal i Gemius PostBuy na rynku niemieckim, w tym:
  • zarządzanie dostępami do badania
  • weryfikacja jakości danych w badaniu
  • świadczenie wsparcia merytorycznego oraz pomoc w interpretacji wyników badania
  • wspieranie procesu kategoryzacji reklam na rynku niemieckim
  • opracowywanie i przygotowywanie raportów i analiz danych (cyklicznych i jednorazowych)
  • weryfikacja danych RTV.

Nasze wymagania:

  • chęć zdobycia pierwszego doświadczenia w firmie badawczo-technologicznej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (codzienny kontakt z pracownikami i klientami; udział w spotkaniach, tworzenie dokumentacji i prezentacji)
  • zdolności analityczne i dobra znajomość MS Excel
  • samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów technicznych na podstawie zdobytej wiedzy, dokumentacji oraz wyszukanych informacji,
  • zaangażowanie w powierzone projekty i chęć rozwoju.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość Power Query, Python, Bash i innych narzędzi ułatwiających pracę z danymi
  • Znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • przestrzeń na zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności pod okiem najlepszych specjalistek i specjalistów,
  • elastyczne godziny pracy i dogodną dla Ciebie formę zatrudnienia,
  • możliwość pracy stacjonarnej lub hybrydowej,
  • dofinansowanie do karty medycznej i karty multisport,
  • wiele ciekawych benefitów, w tym nauka języka angielskiego, masaże w biurze, szkolenia.