• Wszystkie ofertyKatowiceInżynieriaProjektowanieSenior BIM Engineer
    Senior BIM Engineer
    Inżynieria
    Give Steel BIM & Structural Design

    Katowice
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Give Steel BIM & Structural Design Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach jest prężnie rozwijającym się oddziałem projektowej duńskiej spółki Give Steel A/S, która dostarcza swoje produkty na rynki skandynawskie (m. in. Dania, Norwegia, Szwecja, Islandia). Jako zespół utalentowanych projektantów tworzymy konstrukcje stalowe w technologii BIMie.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    AutoCAD
    konstrukcje budowlane
    Angielski
    Microsoft Excel

    Mile widziane

    Tekla Structures
    konstrukcje stalowe
    Revit

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Give Steel BIM & Structural Design to polski oddział duńskiej firmy Give Steel A/S, dostarczający dokumentację projektową dla fabryki konstrukcji stalowych. Na Twoim stanowisku - Senior BIM Engineer - przygotowujesz model konstrukcji stalowej na podstawie danych uzyskanych od inżyniera statyka oraz branżystów. Na podstawie Twojego modelu konstrukcja jest produkowana i montowana na placu budowy.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • tworzenie modeli i rysunków warsztatowych w oprogramowaniu BIM,
    • ścisła współpraca z siedzibą w Danii – kierownikami poszczególnych projektów, działem produkcji, montażu i kontroli jakości.

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany tytuł inżyniera budownictwa)
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • umiejętność pracy w zespole,
    • znajomość programu Tekla Structures będzie dodatkowym atutem

    OFERUJEMY:

    • szkolenia i opieka mentora w zakresie projektowania konstrukcji stalowych w oprogramowaniu BIM
    • pracę w międzynarodowym środowisku,
    • zróżnicowane projekty zlokalizowane w Skandynawii i w Niemczech,
    • możliwość wzięcia udziału w cyklicznych imprezach integracyjnych (również w HQ w Danii),
    • pakiet Kafeteria MyBenefit oraz bonusy okolicznościowe i świąteczne,
    • brak dress code'u,
    • pełne wyposażenie stanowiska pracy (laptop + 2 monitory w biurze na podnoszonym biurku oraz telefon, który można wykorzystywać w celach prywatnych).

    REKRUTACJA:

    Prześlij swoje aktualne CV, a my umówimy się z Tobą na rozmowę na Teamsie.

    To pierwszy i jedyny etap rekrutacji. Jeśli przejdziesz go pomyślnie, złożymy Ci ofertę pracy.

    Jeśli ją zaakceptujesz - przesyłamy i podpisujemy propozycję umowy o pracę na pierwsze 3 miesiące.

    A po 3 miesiącach mamy nadzieję, że jesteś zadowolony z nas, a my z Ciebie i przedłużamy umowę!

    Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

    2 588 - 3 882 USD