Oferty
Senior Structural Engineer
Nowa
Inżynieria

Katowice
15 000 - 20 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Give Steel BIM & Structural Design

Give Steel BIM & Structural Design Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach jest prężnie rozwijającym się oddziałem projektowej duńskiej spółki Give Steel A/S, która dostarcza swoje produkty na rynki skandynawskie (m. in. Dania, Norwegia, Szwecja, Islandia). Jako zespół utalentowanych projektantów tworzymy konstrukcje stalowe w technologii BIMie.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

AutoCAD

Microsoft Office Excel

konstrukcje budowlane

Eurocody

Robot Structural Analysis

budownictwo

Obliczenia statyczne

język angielski

Mile widziane

Idea Statica

Halber

Scia Engineering

Tekla Structures

konstrukcje stalowe

RFEM

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna
Friendly offer

Give Steel BIM & Structural Design to polski oddział duńskiej firmy Give Steel A/S, dostarczający dokumentację projektową dla fabryki konstrukcji stalowych. Na Twoim stanowisku - Senior Structural Engineer - przygotowujesz dane dla inżyniera BIM, na podstawie których modeluje konstrukcję, która następnie jest produkowana i montowana na placu budowy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sporządzanie obliczeń statycznych konstrukcji stalowych w programach Robot Structural Analysis, SCIA Engineer, IDEAStatica, RStab lub Halber, zgodnie z normami EC obowiązującymi dla lokalizacji projektu (kraje skandynawskie oraz Niemcy),
  • ścisła współpraca z siedzibą w Danii – kierownikami poszczególnych projektów, działem produkcji, montażu i kontroli jakości.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne - inżynier lub magister budownictwa,
  • znajomość min. jednego z programów Robot Structural Analysis, SCIA Engineer, Rstab lub Idea Statica,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość Eurocodów,
  • minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:

  • szkolenia i opieka mentora w zakresie projektowania konstrukcji stalowych EC wg załączników skandynawskich i niemieckich w najlepszych programach obliczeniowych w Europie,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • zróżnicowane projekty zlokalizowane w Skandynawii i w Niemczech,
  • możliwość wzięcia udziału w cyklicznych imprezach integracyjnych (również w HQ w Danii),
  • pakiet Kafeteria MyBenefit oraz bonusy okolicznościowe i świąteczne,
  • brak dress code'u,
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy (laptop + 2 monitory w biurze na podnoszonym biurku oraz telefon, który można wykorzystywać w celach prywatnych).

REKRUTACJA:

Prześlij swoje aktualne CV, a my umówimy się z Tobą na rozmowę na Teamsie.

To pierwszy i jedyny etap rekrutacji. Jeśli przejdziesz go pomyślnie, złożymy Ci ofertę pracy.

Jeśli ją zaakceptujesz - przesyłamy i podpisujemy propozycję umowy o pracę na pierwsze 3 miesiące.

A po 3 miesiącach mamy nadzieję, że jesteś zadowolony z nas, a my z Ciebie i przedłużamy umowę!

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

15 000 - 20 000 PLN