Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Team Leader w Księgowości / Accounting Team Leader
new
Finanse
GLC Accounting Sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Czynimy biznes łatwiejszym, wspierając naszych Klientów w zakresie księgowości, usług audytorskich, doradztwa podatkowego, obsługi prawnej oraz wparcia IT. Działamy od 25 lat obsługując klientów z wielu branż. Zespół GLC to 160 specjalistów z różnych dziedzin. Wierzymy w ludzi – po prostu. Stała dbałość o zespół to nasz znak rozpoznawczy. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, liczne benefity i szkolenia oraz możliwość rozwoju pod okiem interdyscyplinarnego zespołu ekspertów.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
VAT
CIT
ms excel
sprawozdania finansowe
j. angielski
PIT
księgowość
Mile widziane
ERP
Opis stanowiska

Zakres zadań:

  • Zarządzanie 8-osobowym zespołem księgowym (nadzór nad pracą zespołu, weryfikacja merytoryczna, organizacja pracy zespołu)
  • Obsługa Klientów polskich oraz z kapitałem zagranicznym w zakresie polskiej sprawozdawczości
  • Budowanie relacji z Klientami
  • Weryfikacja efektywności pracy zespołu
  • Sporządzanie i weryfikacja deklaracji podatkowych (CIT, PIT, VAT, WHT)
  • Sporządzanie i weryfikacja SF (w tym CF)

Wymagania/Oczekiwania:

  • doświadczenie zdobyte w firmie outsourcingowej
  • min. 7 lat doświadczenia w prowadzeniu pełnej księgowości w oparciu o polską sprawozdawczość, w tym min. 1 rok doświadczenia w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem
  • aktualna wiedza w obszarze prawa bilansowego oraz podatkowego (głównie VAT, CIT, PIT)
  • doświadczenie w przygotowywaniu oraz weryfikowaniu pełnych sprawozdań finansowych (w tym podlegających badaniu)
  • doświadczenie w przygotowywaniu oraz weryfikowaniu deklaracji podatkowych (m.in. CIT, PIT, WHT, VAT)
  • dobra znajomość excela
  • dobra znajomość j. angielskiego (spoken B2)
  • doświadczenie we wdrażaniu systemów klasy ERP – mile widziane

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie liczącej 160 pracowników
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin + płatne nadgodziny (po przepracowanym kwartale)
  • Duże, przestronne biuro i owocowe dni
  • Wsparcie Managera oraz wsparcie specjalistów z innych dziedzin: prawo, podatki, audyt oraz wdrożeniowców IT
  • Niezbędne do pracy narzędzia tj. telefon, laptop/ komputer, dostęp do systemów i serwisów branżowych
  • Możliwość uczestnictwa w rozwojowych projektach i tworzeniu procesów
  • Premie półroczne
  • Premie uznaniowe za wybitne osiągnięcia
  • Podwyżka inflacyjna
  • Podwyżki w trakcie zatrudnienia – na etapie widocznego rozwoju
  • Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
  • Dofinansowanie do wczasów pod gruszą
  • Bonus świąteczny
  • Karta multisport / Medicover / Kafeteria MyBenefit
  • Zajęcia z j. angielskiego w trakcie pracy (opłacane przez pracodawcę)
  • Raz-dwa razy w miesiącu szkolenia merytoryczne
  • Pracę zdalną 3 dni w tygodniu, 2 dni w biurze + na okresie próbnym pełna dyspozycyjność do pracy stacjonarnej