Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Project Manager
new
Inne
GlitterLab sp. z o.o. sp. kom.

Częstochowa
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
dobra organizacja pracy
analiza
Angielski
praca w grupie
ms excel
pomysłowość
Opis stanowiska

Jesteśmy producentem wysokiej jakości, ręcznie malowanych ozdób choinkowych. Firma ma swoją siedzibę w Częstochowie, ale nasze produkty trafiają przede wszystkim na rynki zagraniczne, głównie amerykański.

Aktualnie szukamy osoby, która pomoże nam skoordynować proces tworzenia nowych wzorów produktów – od pomysłu klienta, aż do gotowej ozdoby choinkowej zapakowanej w pudełko. Jest to nowe stanowisko w firmie, dlatego przy wsparciu bardziej doświadczonych pracowników, będziesz mogła/mógł ukształtować swój proces.

Co będzie należeć do Twoich obowiązków?

  • komunikacja z klientami w celu uzgodnienia wymagań dot. nowego wzoru,
  • przekazywanie instrukcji do odpowiednich działów w firmie,
  • kontakt z podwykonawcami,
  • koordynacja poszczególnych etapów powstawania wzoru,
  • egzekwowanie dotrzymywania uzgodnionych terminów
  • koordynacja wdrożenia nowych surowców.

Jakich umiejętności poszukujemy?

  • umiejętności organizacyjne
  • zmysł techniczny
  • umiejętność pracy z ludźmi o różnych specjalizacjach,
  • dobra znajomość obsługi arkusza kalkulacyjnego Excel,
  • skrupulatność i dbałość o szczegóły,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 w mowie i piśmie,
  •  zmysł analityczny.

Co oferujemy w zamian?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • elastyczne godziny pracy (start pomiędzy 6:00 a 9:00),
  • możliwość stworzenia oraz rozwijania własnego stanowiska pracy,
  • poznanie od „kuchni” całego procesu tworzenia ozdób choinkowych.