Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Sales&Customer Success - Agencja Digital
new
Support
GoldAds sp. z o.o.

5 000 - 9 500 PLNNetto miesięcznie - Dowolna
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
account manager
CRM
dobra organizacja pracy
marketing
e-commerce
Opis stanowiska

GoldAds jest agencją butikową, która obsługuje e-commerce i marki DTC. U nas nie będziesz obsługiwać kilkudziesięciu klientów z brakiem czasu na przeanalizowanie strategii. Dołączysz do kilkuosobowego bardzo doświadczonego zespołu który się wspiera i rozwija swoje umiejętności.

Sprawdź nasze portfolio na naszej stronie!

🚀 Twoje obszary

  • Obsługa przychodzacych leadów sprzedażowych;
  • Współpraca z klientami B2B za pomocą różnych kanałów komunikacji: telefon, mail, spotkania online;
  • Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań;
  • Współtworzenie strategii;
  • Analizowanie i przygotowywanie ofert;
  • Podnoszenie satysfakcji klientów poprzez doradztwo w zakresie digital marketingu;
  • Nawiazywanie i budowanie relacji z klientami i ich opieka na roznych etapach wspolpracy;
  • Analiza potrzeb i bieżących problemów klientów;
  • Zbieranie feedbacku od klientów i przekazywanie do odpowiednich osób w zespole;

👀 Dobrze gdy posiadasz

  • Znajomość Google Ads, Meta Ads lub zasad działania, strategii tych narzędzi;
  • Znajomość narzędzia Similarweb i innych analizujących ruch na sklepie internetowym;
  • Dobre zdolności sprzedażowe;
  • Dobra znajomość narzędzi digital marketingu;
  • Znajomość e-commerce;
  • Umiejętność przygotowywania raportów sprzedażowych;

👑 Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie od 5 000 zł do 9 500 zł na rękę w zależności od doświadczenia, skuteczności sprzedaży, stażu u nas w firmie;
  • Bonusy miesięczne i kwartalne za podpisane sprzedaże nawet do kilkunastu tysięcy złotych;
  • Rozwój i nauka w zespole który chce się ciągle rozwijać i być w czołówce skutecznych agencji;
  • Praca w pełni zdalna;
  • Co 1,5-2 msc mamy spotkania integracyjne;
  • Koleżeński nastrój pracy;
  • Możliwości awansów i zarządzania juniorami;

Po Twojej aplikacji skontaktujemy się, aby umówić się na rozmowę na Zoom, gdzie się poznamy, zobaczymy Twoje doświadczenie i portfolio.

5 000 - 9 500 PLN

Netto miesięcznie - Dowolna