• Wszystkie ofertyRakowice MałeInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeInzynier budownictwa (Mistrz Produkcji)
    Inzynier budownictwa (Mistrz Produkcji)
    Inżynieria
    Goldbeck Comfort sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    dokumentacja techniczna
    budownictwo
    zarządzanie brygadami
    teamwork

    Mile widziane

    j.angielski

    Opis stanowiska

    GOLDBECK realizuje ukierunkowane na przyszłość nieruchomości w Europie. Budynki traktujemy jak produkty i oferujemy wszystkie usługi z jednego źródła: od projektowania i budowy po usługi utrzymania budynków. Nasza rodzinna firma zatrudnia obecnie ponad 12 000 osób w ponad 100 lokalizacjach.

    Nasze dążenie do „building excellence” oznacza doskonałość w planowaniu, budowie i eksploatacji, a także dalszy rozwój naszych talentów, w tym zdolność do zrównoważonego rozwoju. Dzięki naszemu profesjonalnemu zarządzaniu procesem budowlanym nasi klienci otrzymują gotowe i energooszczędne rozwiązania budowlane z jednego źródła. GOLDBECK Comfort jest Spółką produkującą prefabrykaty żelbetowe na potrzeby grupy GOLDBECK oraz klientów zewnętrznych.

    Miejsce pracy:

    📌 Rakowice Małe 17

    📌 Toruń, ul. Wapienna 62

    Twój zakres obowiązków:

    • nadzór nad prawidłowością wykonania elementów prefabrykowanych
    • odbiór jakościowy wykonanych elementów
    • koordynowanie robót podległych brygad pracowniczych
    • zapewnienie efektywnego wykorzystania zasobów ludzkich i materiałowych
    • dbałość o przestrzeganie przepisów BHP
    • prowadzenie sprawozdawczości dziennej
    • współpraca z innymi komórkami przedsiębiorstwa

    Nasze wymagania:

    • wykształcenie techniczne o profilu budowlanym
    • umiejętność odczytywania dokumentacji technicznej
    • bardzo dobra organizacja pracy swojej i podległych brygad
    • umiejętność pracy w zespole
    • efektywność, odpowiedzialność i motywacja do pracy

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie zatrudniającej ponad 12.000 osób
    • program wdrożenia na stanowisku oraz wsparcie zespołu
    • dofinansowanie szkoleń i kursów
    • wyjazdy integracyjne
    • spotkania okolicznościowe
    • pikniki rodzinne
    • dodatkowe świadczenia socjalne (np.: bony towarowe, paczki świąteczne dla dzieci, preferencyjne pożyczki, dofinansowanie kolonii)
    • program emerytalny
    • program rekomendacji