Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Płatne praktyki w dz. Księgowości
new
Finanse
Goldbeck Comfort sp. z o.o.

Rodzaj pracy
Praktyka/Staż
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
excel
organizacja pracy
Mile widziane
Angielski
Opis stanowiska

Wyróżnikiem rynkowym GOLDBECK jest budowanie przy wykorzystaniu systemowych elementów budowlanych, które wdrożyliśmy perfekcyjnie. Koncepcja, budowa i wsparcie w późniejszej eksploatacji hal, budynków biurowych i parkingów stanowią nasze kluczowe kompetencje. Dzięki nim nasi klienci otrzymują gotowe rozwiązania „pod klucz” z jednej ręki.

Już dziś studentom studiów o profilu ekonomicznym oferujemy praktyki w Dziale Księgowości w zakładzie w Rakowicach Małych k/Lwówka Śl.

Oferujemy:

  • płatne praktyki wakacyjne w wymiarze min. 2 m-cy na podstawie umowy zlecenie
  • elastyczny grafik
  • zdobycie praktycznej wiedzy oraz doświadczenia zawodowego
  • poznanie środowiska pracy w międzynarodowej organizacji opartej o wartości zaufania i odpowiedzialności
  • wsparcie zespołu chętnego do dzielenia się wiedzą

Zakres zadań:

  • archiwizacja dokumentów
  • kompletowanie faktur kosztowych
  • przygotowywanie zestawień finansowych w arkuszu kalkulacyjnym excel
  • pomoc w bieżących zadaniach działu księgowego

Nasze oczekiwania:

  • student/ka kierunku o profilu ekonomicznym
  • dostępność min. 24 h w tygodniu
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności excel
  • proaktywna postawa i zaangażowanie