• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingRemarketing Specialist
    Remarketing Specialist
    Marketing
    Goldman Recruitment

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Remarketing

    strategie

    analityczne myślenie

    Opis stanowiska

    Dla naszego Klienta, firmy z branży Retail/E-commerce, szukamy obecnie kandydata na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • zarządzanie i nakreślanie wizji rozwoju projektów i procesów tworzenia kampanii remarketingowych,
    • tworzenie strategii marketplace w ramach swoich odpowiedzialności,
    • kreowanie i realizowanie roadmap działań,
    • analizowanie raportów związanych z remarketingiem oraz działaniem strony internetowej,
    • współtworzenie międzynarodowych rozwiązań wraz z odpowiednikami w innych krajach.

    Wymagania:

    • minimum 2-3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku,
    • doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z remarketingiem,
    • doświadczenie w pracy z budżetami,
    • doświadczenie w budowaniu strategii remarketingowych,
    • doświadczenie w niestandardowych rozwiązaniach w remarketingu,
    • analityczne spojrzenie na działania biznesowe i funkcjonowanie firmy,
    • umiejętność strategicznego myślenia w perspektywie kilkuletniej,
    • umiejętność zwięzłego przedstawiania wyników remarketingu,
    • ekspercka wiedza w zakresie remarketingu,
    • gotowość do przyjazdów do biura w Warszawie 2 razy w miesiącu – dla kandydatów z Warszawy, 1 raz w miesiącu - dla kandydatów z innych miast/miejscowości,
    • język angielski na poziomie min. B2.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B,
    • pracę w modelu zdalnym (wymagana gotowość do przyjazdów do biura w Warszawie 2 razy w miesiącu – dla kandydatów z Warszawy, 1 raz w miesiącu - dla kandydatów z innych miast/miejscowości),
    • prywatną opiekę medyczną,
    • dofinansowanie do zajęć sportowych,
    • zniżki na produkty firmy,
    • pracę w międzynarodowym środowisku,
    • sportową i wyjątkową atmosferę pracy.