Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Technolog/Specjalista ds. Opakowań
Inżynieria
Good Food Products

Tarnowo Podgórne
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
analiza
design
Opis stanowiska

Good Food Products jest czołowym producentem wafli ryżowych i kukurydzianych, które znajdziesz na półkach wielu marketów.

Do Zespołu Wdrożeń szukamy aktualnie osoby, która posiada doświadczenie w obszarze rozwoju opakowań.

ZADANIA NA TYM STANOWISKU OBEJMUJĄ:

• Projektowanie, testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych w zakresie opakowań;

• Opracowywanie nowych opakowań zgodnie z wymaganiami klienta, jednocześnie zapewniając ochronę

produktów oraz funkcjonalność i estetykę opakowań;

• Współpraca z zespołem projektowym (Dział Handlowy, Dział Produkcji, Dział Zakupów);

• Koordynacja i nadzorowanie procesu wdrażania opakowań jednostkowych i zbiorczych w zakładach firmy oraz

u podwykonawców;

• Optymalizacja portfolio opakowań w połączeniu z testami technologicznymi w obszarze produkcji we współpracy z Działem Optymalizacji;

• Opracowywanie logistyk kartonowych i paletowych dla nowych produktów oraz aktualizacja istniejących;

• Kooperacja w obszarze wprowadzania zmian graficznych na opakowaniach oraz przygotowywania siatek zadruku;

• Weryfikacja dokumentacji technicznej dot. opakowań;

• Aktualizowanie wzorców opakowań;

• Opracowywanie planów badań i kontroli opakowań;

• Znajomość norm i przepisów dotyczące recyklingu i ochrony środowiska;

• Współpraca z dostawcami w zakresie śledzenia rozwoju rynku surowców oraz doboru materiałów i procesie produkcji opakowań;

• Bieżąca wiedza nt. nowych trendów i innowacji branży opakowaniowej;

• Uczestnictwo w wydarzeniach branżowych.

WYMAGANIA:

• Wykształcenie wyższe (inżynieria materiałowa, towaroznawstwo, technologia żywności);

• Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku technologa w dziale Badań i Rozwoju lub Dziale Produkcji;

• Znajomość materiałów opakowaniowych, ich właściwości i zakresu zastosowania;

• Mile widziana znajomość technologii druku i laminacji;

• Wysokie umiejętności organizacyjne i analityczne;

• Zdolność do pracy w zespole oraz umiejętność pracy pod presją czasu;

• Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.

OFERUJEMY:

• Umowę o pracę (okres próbny, 2 lata, czas nieokreślony);

• Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy od 6:00 do 9:00;

• Możliwość pracy hybrydowej;

• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej o stabilnej pozycji na rynku, w nowoczesnym zakładzie

wybudowanym w 2018 r.;

• Parking na terenie firmy;

• Darmowy dojazd z Ronda Kaponiera, Ogrodów;

• Profesjonalny program wdrożenia do pracy z dedykowanym opiekunem.

BENEFITY COMIESIĘCZNE:

• Pakiet medyczny LUXMED dla Ciebie i Twoich bliskich;

• Kartę sportową Multisport;

• Ubezpieczenie na życie PZU na preferencyjnych warunkach.

BENEFITY COROCZNE:

• Karty przedpłacone na Święta Bożonarodzeniowe o wartości nawet do 1000 zł;

• Dofinansowanie do wypoczynku w wysokości 600 zł.

INNE:

• Budżet działowy na szkolenia zewnętrzne odnawiany co roku;

• Darmowe porady prawne i pomoc pieniężna w trudnych sytuacjach życiowych;

• Nagrody pieniężne za polecenia do pracy.