• Wszystkie ofertyKrakówMarketingPerformance (SEM)Digital Marketing and Content Specialist
    Digital Marketing and Content Specialist
    new
    Marketing
    GoPOS Sp. z o.o.

    Kraków
    1 554 - 2 331 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 295 - 2 072 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Analiza Danych
    kreatywność
    samodzielność
    kampanie marketingowe
    SEO
    narzędzia graficzne
    Angielski

    Mile widziane

    Intercom
    saas
    asana
    horeca

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko Digital Marketing and Content Specialist. Jeśli jesteś kreatywną osobą z doświadczeniem w zarządzaniu treściami oraz prowadzeniu kampanii online, to czekamy właśnie na Ciebie!

    Jakie zadania na Ciebie czekają u nas w zespole?

    • Tworzenie jakościowych treści na potrzeby realizowanych projektów, w tym treści na potrzeby naszej strony internetowej, artykułów blogowych czy realizowanych case study
    • Koncepcyjne opracowywanie materiałów marketingowych i PR
    • Aktywne uczestnictwo w tworzeniu strategii marketingowej oraz współtworzenie i obsługa kampanii online (m.in. w środowisku Google ads oraz Meta ads)
    • Współpraca z partnerami przy działaniach promocyjnych
    • Analiza działań konkurencji i śledzenie trendów w marketingu cyfrowym B2B
    • Tworzenie prostych grafik oraz animacji

    Czego potrzebujesz, żeby podjąć z nami współpracę?

    • Kreatywność i umiejętność tworzenia ciekawych treści, które angażują użytkowników
    • Umiejętność pisania treści zgodnych z zasadami SEO
    • Znajomość najnowszych trendów i najlepszych praktyk w marketingu cyfrowym B2B
    • Doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu kampanii marketingowych (Google Ads i Facebook Ads)
    • Umiejętność analizy danych, analizy konkurencji, grup docelowych i wyciąganie wniosków z prowadzonych działań na podstawie dostępnych narzędzi
    • Średnio zaawansowana umiejętność obsługi narzędzi do tworzenia prostych grafik (jak canva, photoshop)
    • Otwartość na wykorzystanie AI do pisania, iteracji i ulepszania swojej pracy
    • Samodzielność, ale także umiejętność pracy zespołowej
    • Znajomość języka angielskiego

    Nie spełniasz wszystkich wymagań, ale masz zapał do nauki? Aplikuj i porozmawiajmy – jesteśmy otwarci i elastyczni!

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w marketingu dla firm z branży SaaS
    • Znajomość branży gastronomicznej / HoReCa (dostarczamy oprogramowanie w dużej mierze dla tej branży :) )
    • Doświadczenie w zakresie e-mail marketingu i narzędzi Marketing Automation
    • Znajomość Asany, Intercom

    Co zyskasz dołączając do naszego zespołu?

    • Pracę w komfortowym, dobrze zorganizowanym środowisku
    • Merytoryczne i praktyczne wsparcie od przełożonego i zespołu, kiedy tylko będziesz tego potrzebować
    • Regularne wyjazdy i spotkania integracyjne
    • Elastyczne godziny pracy w formie hybrydowej (praca z biura w centrum Krakowa 1-2 dni w tygodniu)
    • Wynagrodzenie w zależności od Twoich umiejętności i doświadczenia - przy umowie zlecenie / UoP 5000 - 8000 zł brutto, przy kontrakcie B2B 6000 - 9000 zł netto
    • Dbałość o work-life balance.
    1 554 - 2 331 USD

    B2B

    1 295 - 2 072 USD