Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Asystentka/Asystent w Zespole Audytu
Finanse
Grant Thornton

Poznań
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
ms excel
analityczne myślenie
Mile widziane
Audyt finansowy
księgowość
Friendly offer
Opis stanowiska

Rozwój jak w najlepszych firmach, atmosfera jak nigdzie!

Jesteś zainteresowany szybkim rozwojem? To nasza specjalność. Od pierwszego dnia pracy będziesz pracował z najlepszymi ekspertami, którzy Twój rozwój traktują jako równie ważne zadanie jak zachwycanie klientów.

Przywiązujesz duże znaczenie do atmosfery pracy? To nasz znak rozpoznawczy. Do zespołu dobieramy osoby, którzy doceniają życzliwość, koleżeńskość, a szacunek i współpraca to dla nich podstawowe wartości. Szybko odnajdziesz tutaj swoje miejsce!

Chętnie opowiemy więcej, a co ważniejsze chętnie dowiemy się więcej o Tobie, bo w GT nie jesteś wyłącznie Księgową, Kadrową, Doradcą czy Audytorem, dla nas jesteś przede wszystkim Kasią, Anią, Grzegorzem i Jankiem. Jesteś sobą.

Pracując jako Asystent, będziesz uczestniczył(a) w projektach audytorskich, współpracując z zespołem oraz z klientem.

Jeśli masz wiedzę finansowo-rachunkową, jesteś spostrzegawczy(-a) i lubisz zagadki, a do tego praca z ludźmi sprawia Ci przyjemność – nasz zespół będzie idealnym miejscem dla Ciebie.

Nasza oferta:

  • umowa o pracę wraz z pakietem benefitów (m.in. Multisport, bilety do kina, Medicover)
  • bez względu na stanowisko – Stażysta, Asystent czy Ekspert, który zarządza zespołem – gwarantujemy szacunek, uśmiech oraz chęć dzielenia się wiedzą
  • termin rozpoczęcia współpracy dopasowany do Ciebie - szukamy osób, które chcą dołączyć do naszego zespołu na nowy sezon
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • komfortowe warunki podczas podróży służbowych (nocleg w pokojach 1-osobowych, podróż 1. klasą, podwyższona dieta)
  • wsparcie w zdobywaniu uprawnień biegłego rewidenta (finansowanie egzaminów, dodatkowy urlop szkoleniowy)
  • praca w międzynarodowym środowisku oraz możliwość współpracy z największymi podmiotami z różnych branż gospodarki
  • jasno określona ścieżka kariery
  • uczestnictwo w systemie szkoleń wewnętrznych
  • kultura oparta o zaufanie, współpracę i różnorodność – nie jesteśmy sztywną korporacją
  • możliwość ogromnego rozwoju kompetencji interpersonalnych – praca w zespole i z Klientem
  • możliwość udziału w wewnątrzfirmowych konkursach (np. #aGTywni, Pracownik Roku, CrossSeller Roku) i akcjach integracyjnych (np. Przystanek Relaks, Spotkanie Roczne, Jubileusz Pracy)
  • realny wpływ na otoczenie – możliwość zaangażowania się w akcje charytatywne, dołączenia do zespołu eco-freaków lub wspierania fundacji czy domów dziecka, które mamy pod opieką

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, ekonomiczne
  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu pracy
  • chęć do pracy w zespole
  • otwartość na wyjazdy do klientów
  • spostrzegawczość i umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w MS Excel
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (B1)

Mile widziane:

  • doświadczenie w formie praktyki/stażu w audycie finansowym lub w księgowości