Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Social Media Graphic Designer/Senior
new
Design
Great Minds

Great Minds
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
projektowanie graficzne
animacje
Opis stanowiska

Do naszego zespołu Kreacji szukamy osoby na stanowisko:

Dlaczego warto u nas pracować?

Jesteśmy grupą agencji specjalizujących się w różnych dziedzinach komunikacji: Digital, Marketingu oraz szeroko pojętego PRu. Działamy na rynku od ponad 15 lat. Mamy wyrobioną renomę wśród dużych klientów i możemy pochwalić się nie jedną, branżową nagrodą. Zresztą zajrzyj na naszą stronę i sam się przekonaj. Co możemy Ci jeszcze o nas opowiedzieć? Wspieramy nie tylko naszych Klientów – także siebie nawzajem. U nas ludzie po prostu się lubią, szanują i mogą na siebie liczyć. A gdy jest trudna sytuacja – wiadomo, wszystkie ręce na pokład. Jeśli do tego cenisz atmosferę, która nie jest korpo, szefa, w którym masz oparcie, elastyczną organizację pracy i fajne kameralne biuro w sercu Warszawy (albo na własnej kanapie, jeśli tak zdecydujesz) – aplikuj do nas!

· WYMAGANIA:

  • Portfolio potwierdzające doświadczenie w realizacji projektów SoMe/digital
  • Bardzo dobra znajomość formatów i trendów SoMe – FB, Instagram, TikTok & YT
  • Umiejętność tworzenia animacji (reels, stories) - must have!
  • Zainteresowanie wykorzystaniem AI w grafice - duży plus
  • Znajomość pakietu Adobe – Photoshop, Illustrator, InDesign,After Effects i Premiere, (Figma – good to know)
  • Kreatywność oraz chęć poszukiwania niestandardowych rozwiązań,
  • Dobra znajomość PP
  • Samodzielność, doskonała organizacja pracy, terminowość,

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • tworzenie koncepcji oraz projektowanie materiałów graficznych/animacji na SoMe/digital zgodnych z briefem
  • wsparcie przy tworzeniu koncepcji wizualnych do przetargów i ofert,
  • dbanie o spójny i przejrzysty przekaz komunikatów wizualnych,
  • udział w budowaniu wizerunku agencji,
  • współpraca z: Art Director, Creative Copywriter, Startegist, Client Service

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o preferowaną przez Ciebie formę umowy
  • Wsparcie zespołu Kreacji
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w pracy dla znanych marek i firm
  • Możliwość uczestnictwa w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Możliwość finansowania opieki medycznej
  • “Gardenowe piątki” – w okresie wakacyjnym skończysz pracę w piątek o 2h wcześniej
  • Cykliczne spotkania w biurze i imprezy firmowe
  • Wyjątkową atmosferę pracy w duchu życzliwej współpracy i zaufania
  • Możliwość pracy zdalnej, hybrydowej lub stacjonarnej - Ty wybierasz!

UWAGA! Będziemy rozpatrywać zgłoszenia tylko z załączonym w CV linkiem do portfolio