Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Staż - Graphic Designer
new
Design
Great Minds sp. zo.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o staż
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
Grafika
animacje
Opis stanowiska

Do naszego zespołu Kreacji szukamy osoby na stanowisko:

Stażysta Graphic Designer

Dlaczego warto u nas pracować?

Jesteśmy grupą agencji specjalizujących się w różnych dziedzinach komunikacji: Komunikacji PR, Marketingu oraz szeroko pojętego Digitalu. Działamy na rynku od ponad 15 lat. Mamy wyrobioną renomę wśród dużych klientów i możemy pochwalić się nie jedną, branżową nagrodą. Zresztą zajrzyj na naszą stronę i sam się przekonaj. Co możemy Ci jeszcze o nas opowiedzieć? Praca w agencji jak zapewne już to wiesz to “lekka i przyjemna praca” :). Ale to co nas wyróżnia, że jest na pewno ciekawa, różnorodna, bardzo wciągająca i otwierająca na nowe możliwości. To lubimy! Lubimy też być szanowanymi ekspertami i dbamy o najlepszych specjalistów, którzy doradzają naszym Klientom. Wspieramy nie tylko naszych Klientów – także siebie nawzajem. U nas ludzie po prostu się lubią, szanują i mogą na siebie liczyć. A gdy jest trudna sytuacja – wiadomo, wszystkie ręce na pokład. Jeśli do tego cenisz atmosferę, która nie jest korpo, szefa, w którym masz oparcie, elastyczną organizację pracy i fajne kameralne biuro w sercu Warszawy (albo na własnej kanapie, jeśli tak zdecydujesz) – aplikuj do nas!

WYMAGANIA:

  • znajomość formatów i trendów SoMe
  • Umiejętność tworzenia animacji
  • znajomość zasad projektowania, typografii, brandingu,
  • zainteresowanie wykorzystaniem AI w grafice
  • znajomość podstawowych programów graficznych
  • kreatywność oraz chęć poszukiwania niestandardowych rozwiązań,
  • dobra organizacja pracy, terminowość,
  • praca w PP
  • chęć zdobycia doświadczenia w pracy dla znanych Marek i poznania pracy w Agencji

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • projektowanie materiałów graficznych/animacji na SoMe /digital
  • wsparcie przy tworzeniu koncepcji wizualnych do przetargów i ofert,
  • projektowanie graficzne i przygotowanie materiałów do druku
  • współpraca z: Art Director, Creative Copywriter, Startegist, Client Service

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o praktyki zawodowe
  • Wsparcie zespołu Kreacji
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w pracy dla znanych marek i firm
  • Możliwość uczestnictwa w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • “Gardenowe piątki” – w okresie wakacyjnym skończysz pracę w piątek o 2h wcześniej
  • Cykliczne spotkania w biurze i imprezy firmowe
  • Wyjątkową atmosferę pracy w duchu życzliwej współpracy i zaufania
  • Możliwość pracy zdalnej, hybrydowej lub stacjonarnej - Ty wybierasz!

UWAGA! Będziemy rozpatrywać zgłoszenia tylko z załączonym w CV linkiem do portfolio