Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

International Project Manager
new
PM
Green Capital S.A.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
OZE
zarządzanie zespołem
Angielski
Mile widziane
projekty międzynarodowe
Opis stanowiska

Unikalne wyzwanie czeka na Ciebie! Dołącz do nas jako International Project Manager w Green Capital SA!

Jeśli poszukujesz ekscytującej drogi zawodowej, gdzie Twoja praca ma bezpośredni wpływ na rozwój przyszłościowej branży energii odnawialnej, to jesteśmy miejscem dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków:

  • realizacja zagranicznych projektów RES,
  • rekrutacja, współpraca oraz nadzór zagranicznych Project Managerów,
  • analiza sytuacji związanej z OZE na wybranych rynkach zagranicznych,
  • działania związane z rozwojem biznesu na rynkach międzynarodowych,
  • nawiązywanie współpracy z zagranicznymi partnerami,
  • ścisła współpraca z Prezesem Zarządu,
  • tworzenie projektów OZE – od etapu greenfield development do turnkey we współpracy z zagranicznymi partnerami oraz polskim biurem deweloperskim,
  • czynny udział w rozwoju firmy

Nasze wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia przy dokumentacjach projektowych OZE (wszystkie etapy do RTB),
  • doświadczenie managerskie/kierownicze,
  • doświadczenie w zdalnym zarządzaniu zespołu - mile widziane,
  • znajomość branży OZE (obszar dużych projektów PV i FW) oraz mile widziane w obszarze projektów wodorowych
  • mile widziane doświadczenie przy projektach zagranicznych jak np. Azja, Afryka, Europa
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym biegłość w mowie i piśmie,
  • umiejętności analityczne,
  • komunikatywność, umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji,
  • samodzielność i wysokie zdolności organizacyjne,
  • inicjatywa i zaangażowanie,
  • cierpliwość i wyrozumiałość,
  • gotowość do pracy o niestandardowych godzinach (różnice czasu między krajami),
  • gotowość do odbywania podróży służbowych (ok. 25% czasu pracy)

To oferujemy:

  • pracę hybrydową w biurze w Warszawie lub Gdyni,
  • pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych w przyszłościowej branży, przy wsparciu profesjonalnego i energicznego zespołu,
  • zatrudnienie w oparciu, umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • kartę MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie, MasterBenefit
  • czynne uczestnictwo w kreowaniu i budowaniu rynku OZE na najciekawszych rynkach zagranicznych,
  • możliwość implementacji własnych pomysłów.

Chcesz być częścią rewolucji energetycznej? Aplikuj już teraz!

Przyłącz się do Green Capital SA i razem budujmy przyszłość zrównoważonej energetyki na całym świecie!