Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Social Media Manager
Marketing
Green Parrot

5 000 - 8 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
social media
Content
kreatywność
komunikatywność
Friendly offer
Opis stanowiska

Stanowisko: Social Media Manager

Wynagrodzenie: 5000 – 8000 PLN netto (B2B)

Gdzie: pracujemy w dużej mierze zdalnie, ale potrzebujemy osoby, która będzie gotowa kilka razy tygodniu przyjechać do biura w Warszawie (m.in. regularne spotkania z klientami na żywo, udział w eventach).

Kim jesteśmy?

W Green Parrot łączymy marketing z technologią. Naprawdę. Mamy ponad 100-osobowy zespół specjalistów od IT i digital marketingu w naszej agencji marketingowej, software house Develtio i start-upie, tworzącym rozwiązania AI i chatboty – Finderstand. Jesteśmy w ścisłej czołówce najbardziej technologicznie zorientowanych agencji zajmujących się marketingiem. Prowadzimy GreenLetter – jeden z największych martechowych newsletterów w Polsce, który czyta ponad 16 000 marketerów. Pracujemy dla najbardziej wymagających branż: farmacja, finanse, telco, FMCG, crypto.

Więcej informacji znajdziesz w naszej zakładce “Kariera”: https://greenparrot.pl/kariera/

Social Media Manager – kogo szukamy?

Poszukujemy pasjonatki/pasjonata social mediów, który rozumie zarówno “stare” kanały, jak Instagram, LinkedIn czy Facebook, ale także aktywnie działa na TikToku, rozumie YouTube’a i umie w Twittera. Potrzebujemy do zespołu kolejnej osoby kreatywnej, która naprawdę kocha i czuje sociale. Jeśli to coś o Tobie – dołącz do zespołu Green Parrot!

Odezwij się do nas, jeśli:

  • masz minimum 2-letnie doświadczenie w pracy z dużymi markami na stanowisku Social Media Managera w agencji marketingowej,
  • masz w sobie gen content creatora – nie masz problemu z nagraniem tiktoka, rolki czy serii storiesów,
  • śledzisz aktualne trendy w mediach społecznościowych, najlepsze kampanie i best practises, a do tego potrafisz wdrażać je w prowadzonych przez Ciebie projektach,
  • stale wychodzisz z inicjatywą, wciąż poszukujesz nowych rozwiązań i inspiracji,
  • masz doświadczenie w kreowaniu rozwiązań SoMe dla klientów,
  • jesteś osobą proaktywną, sumienną i komunikatywną, która potrafi zarówno sama poprowadzić duży projekt, jak i wesprzeć zespół w bieżących działaniach,
  • potrafisz dzielić się wiedzą o SoMe,
  • masz doświadczenie w prowadzeniu spotkań i prezentacji biznesowych (offline oraz online).

Jako Social Media Manager w zespole Green Parrot będziesz:

  • obserwować najnowsze trendy, funkcjonalności, zmiany i uaktualnienia w SoMe, testować je, wspierać rozwój zespołu specjalistów wewnętrznych i wdrażać nowe rozwiązania u naszych klientów,
  • opracowywać i egzekwować multichannelowe strategie w mediach społecznościowych dla dużych i średnich marek (łączące m.in. Facebooka, Instagrama, TikToka, LinkedIna czy YouTube),
  • współpracować z pozostałymi działami firmy w zakresie realizowania strategii i bieżących działań dla naszych klientów
  • estymować i “dowozić” wysoko postawione KPI w prowadzonych przez Ciebie kanałach,
  • budować i utrzymywać relacje partnerskie z klientami Green Parrot
  • edukować inne działy firmy z trendów, nowości, zmian w tematach SoMe

Co oferujemy Social Media Managerowi?

  • pracę w bardzo elastycznej, zgranej organizacji, która ceni inicjatywę, chęć rozwoju i zmieniania zastanego stanu rzeczy,
  • 5 000 - 8 000 zł netto (B2B),
  • odpoczynek od pracy podczas płatnych dni wolnych,
  • pracę dla renomowanych marek,
  • pracę w firmie zbudowanej wokół takich wartości jak efektywność, innowacyjność, otwartość i szczerość,
  • kartę sportową i pakiet medyczny,
  • indywidualne zajęcia z j. angielskiego,
  • moc ciekawych wyzwań w jednej z najbardziej ogarniętych technologicznie agencji w Polsce.

Jak aplikować?

Nie wymagamy standardowego CV. Możesz wysłać uzupełniony profil na LinkedIn, swoją wizytówkę online, portfolio lub cokolwiek, co pozwoli nam poznać przebieg Twojej kariery i zdobyte doświadczenie.

Jak wygląda proces rekrutacji na stanowisko Social Media Managera?

  1. Zapoznajemy się z Twoją aplikacją i zapraszamy Cię na rozmowę, gdy stwierdzimy, że możemy do siebie pasować. ;)
  2. Rozmowa z Olą z działu HR – podczas rozmowy chcemy Ciebie lepiej poznać, dowiedzieć się jakie są Twoje oczekiwania względem przyszłego miejsca pracy itd.
  3. Zadanie rekrutacyjne - przygotowaliśmy kilka pytań, na które chcielibyśmy poznać Twoje odpowiedzi. Pomoże nam to lepiej poznać Twoje doświadczenie i sposób, w jaki lubisz pracować. :)
  4. Rozmowa z Grzegorzem - Head of Business Development.

Jeśli zarówno my jak i Ty zdecydujemy, że pasujemy do siebie - przechodzimy do nawiązania współpracy! :)

5 000 - 8 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B