Oferty
Copywriter
Marketing

Copywriter

Chojnice
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, UZ
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Wymagane umiejętności

kreatywność

copywriting

dobra organizacja pracy

social media

praca w grupie

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Gregor Media - Copywriter poszukiwany!

W Gregor Media wierzymy, że słowa mają moc. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się agencją, która zamienia kreatywne pomysły w skuteczne działania. Nasz zespół tworzy unikalne treści, które nie tylko przyciągają uwagę, ale także generują realne wyniki dla naszych klientów.

W związku z rozwojem, poszukujemy utalentowanego i doświadczonego Copywritera, który dołączy do naszego zespołu i pomoże nam tworzyć jeszcze lepsze historie.

Główne zadania:

- Tworzenie atrakcyjnych i unikalnych tekstów oraz sloganów reklamowych

- Pisanie artykułów i treści na strony internetowe, zgodnych z zasadami SEO

- Przygotowywanie treści do social media, newsletterów, spotów radiowych i scenariuszy video

- Tworzenie materiałów marketingowych, takich jak ulotki, banery, e-booki i PDFy

- Współpraca z klientami i innymi członkami zespołu

- Terminowa realizacja projektów i zadań

Czego od Ciebie oczekujemy:

- Minimum rocznego doświadczenia w copywritingu

- Umiejętności tworzenia angażujących treści w krótkim czasie

- Znajomości podstaw marketingu i narzędzi social media

- Kreatywności, spontaniczności i umiejętności pracy pod presją czasu

- Umiejętności pracy w zespole i zarządzania czasem

- Chęci do nauki i samodoskonalenia

- Lekkie pióro i znajomość zasad poprawnej polszczyzny, interpunkcji i ortografii

Mile widziane:

- Doświadczenie w pracy dziennikarskiej lub blogerskiej

- Znajomość narzędzi Google Analytics i zasad tworzenia treści zgodnych z SEO

Co oferujemy:

- Pracę w 100% zdalną lub możliwość pracy w biurze w Chojnicach (woj. pomorskie)

- Elastyczne godziny pracy (miej jednak na uwadze, że klienci kontaktują się z nami w godzinach 9-17)

- Zatrudnienie w formie B2B lub umowa zlecenie

- Wynagrodzenie od 5000 zł netto miesięcznie (w zależności od umiejętności)

- Możliwość rozwoju i pracy nad różnorodnymi projektami

- Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu

Proces rekrutacji:

1. Wyślij swoje CV oraz próbki tekstów na adres: rekrutacja@gregormedia.com.pl

2. Wykonaj zadanie rekrutacyjne (szczegóły przekażemy wybranym kandydatom)

3. Weź udział w rozmowie rekrutacyjnej

Poszukujemy tylko osób z doświadczeniem. Jeśli czujesz, że potrafisz tworzyć treści, które nie tylko przyciągają uwagę, ale także inspirują do działania, dołącz do Gregor Media i pomóż nam pisać nowe rozdziały w historii naszych klientów!

Czekamy na Twoje zgłoszenie!