• Wszystkie ofertyKępnoPraca biurowaSpecjalista z znajomością języka niemieckiego w sprzedaży internetowej
    Specjalista z znajomością języka niemieckiego w sprzedaży internetowej
    new
    Praca biurowa
    GREKPOL - Paweł Papadopoulos

    Kępno
    1 815 - 3 112 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język niemiecki

    e-commerce

    dobra organizacja pracy

    konsultant

    Mile widziane

    analiza

    doradztwo

    elastyczność

    kreatywność

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Firma w branży e-commerce, poszukuje dynamicznej i zaangażowanej osoby do obsługi marketplaców internetowych. Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży online i płynnie posługujesz się językiem niemieckim, ta oferta jest dla Ciebie!

    Obowiązki:

    • Zarządzanie kontami sprzedażowymi na niemieckojęzycznymi marketplacach.
    • Wprowadzanie i aktualizacja ofert produktów.
    • Analiza i optymalizacja strategii sprzedażowych.
    • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami.
    • Rozwiązywanie problemów i odpowiadanie na zapytania klientów.
    • Monitorowanie konkurencji i trendów rynkowych.

    Wymagania:

    • Biegła znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie).
    • Doświadczenie w sprzedaży internetowej, preferowane na marketplacach. (możliwość przyuczenia)
    • Znajomość narzędzi e-commerce i platform sprzedażowych. (możliwość przyuczenia)
    • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
    • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole.
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.
    • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole.
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Elastyczne godziny pracy.
    • Umowa o prace lub B2B
    • Możliwość przyłączenia do Multisporta

    Jeśli jesteś osobą ambitną, komunikatywną i gotową na nowe wyzwania, prześlij swoje CV.

    Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w dynamicznie rosnącej branży e-commerce!

    Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji bieżącego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

    1 815 - 3 112 USD