Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. e-commerce i marketingu
Marketing
Grembox

Grembox
6 800 - 9 400 PLNNetto miesięcznie - B2B
6 000 - 9 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
ecommerce
analityka
marketing automation
Mile widziane
idosell
magento
Opis stanowiska

Grembox to największy sklep internetowy B2B w Polsce, który oferuje opakowania i akcesoria do pakowania dla branży e-commerce i biznesu. Od ponad 20 lat zajmujemy się produkcją i sprzedażą wszelkiego rodzaju opakowań tekturowych.

W związku z rozwojem Działu Marketingu i E-commerce poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. e-commerce i marketingu.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa sklepu internetowego i dbanie o jego poprawne działanie
  • Reagowanie na zapytania wewnętrzne związane z funkcjonowaniem sklepu i rozwiązywanie problemów
  • Kontakt z supportem platformy e-commerce
  • Zarządzanie i optymalizacja działań w ramach systemu Marketing Automation
  • Wdrażanie strategii sprzedaży i aktywny udział w tworzeniu akcji marketingowych
  • Analizowanie danych dotyczących e-commerce i raportowanie wyników
  • Identyfikacja możliwości rozwoju i optymalizacji sklepu internetowego oraz praca nad ich wdrożeniem
  • Współpraca z działem IT, grafikiem, specjalistą ds. treści, specjalistami ds. SEO oraz Performance, BOK
  • Wspieranie firmy w działaniach z zakresu marketingu i e-commerce

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży e-commerce (w szczególności B2B)
  • Praktyczna znajomość platformy e-commerce IdoSell oraz innej rozbudowanej platformy e-commerce (mile widziane Magento / Adobe Commerce)
  • Praktyczna znajomość narzędzi Marketing Automation (mile widziane Sales Manago) i dobrych praktyk prosprzedażowych automatyzacji i optymalizacji Praktyczna znajomość Google Analytics 4
  • Zainteresowanie trendami w obszarze e-commerce i digital marketingu
  • Umiejętności analityczne
  • Komunikatywność, proaktywność, samodzielność i terminowość
  • Praca hybrydowa (liczba dni pracy zdalnej w ciągu tygodnia - do uzgodnienia)

  • Szeroko pojęte doświadczenie w digital marketingu, PR, content marketingu lub performance (Meta Ads, Linked In Ads)
  • Zainteresowania związane z wykorzystaniem narzędzi AI w optymalizacji pracy

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającym się e-commerce
  • Ważne miejsce w zespole Działu Marketingu i E-commerce
  • Współpracę na podstawie kontraktu B2B lub umowy o pracę
  • Pracę hybrydową (liczba dni pracy zdalnej w ciągu tygodnia - do uzgodnienia)
  • Służbowy sprzęt (laptop oraz telefon komórkowy)
  • Przyjazną atmosferę, wygodne stanowisko pracy i bardzo smaczną kawę
  • Benefity (Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe) po okresie próbnym
  • Dostęp do czasopism branżowych (e-commerce i marketing)
  • Parking dla pracowników
6 800 - 9 400 PLN

Netto miesięcznie - B2B

6 000 - 9 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP