Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Junior Brand Manager
new
Marketing
Gremi Media S.A.

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
Microsoft Office
Opis stanowiska

Gremi Media S.A. poszukuje Junior Brand Managera do działu marketingu

Gremi Media S.A. właściciel opiniotwórczych marek mediowych, w tym renomowanych dzienników „Rzeczpospolita” i „Gazeta Giełdy i Inwestorów Parkiet”, oraz serwisów internetowych. W związku z dynamicznym rozwojem naszych produktów, poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu w dziale marketingu.

Opis stanowiska:

Jako Junior Brand Manager będziesz odpowiedzialny za kreowanie i wdrażanie strategii marketingowej dla wybranych brandów z naszego portfolio, takich jak „Parkiet” czy „Historia Uważam Rze”. Będziesz także zaangażowany w działania Public Relations. Poszukujemy managera, który połączy swoje umiejętności analityczne z kreatywnym podejściem, aby wdrożyć innowacyjne pomysły, umacniając pozycję naszych marek na rynku.

Najważniejsze zadania:

  • Tworzenie strategii rozwoju i komunikacji dla wybranych produktów z naszego portfolio.
  • Prowadzenie i realizacja projektów marketingowych oraz eventowych.
  • Tworzenie informacji PR-owych oraz koordynacja biura prasowego.
  • Współpraca z zespołem kreatywnym i tworzenie briefów.
  • Poszukiwanie nowych obszarów rozwoju wybranych produktów.
  • Efektywna komunikacja z działami wspierającymi.
  • Współtworzenie kluczowych wydarzeń i eventów dla poszczególnych brandów.

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia w pracy w dziale marketingu lub agencji reklamowej, w tym co najmniej 2 lata samodzielnej pracy z brandem.
  • Doświadczenie w obszarze Public Relations.
  • Umiejętność analizy danych i przekładania ich na rozwiązania marketingowe.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (MS Excel i PowerPoint).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
  • Proaktywne podejście do nowych tematów i efektywne działanie.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prowadzeniu znanych i cenionych brandów medialnych.
  • Prowadzenie projektów obejmujących marketing 360 stopni.
  • Dynamiczne środowisko pracy.
  • Możliwości rozwoju poprzez udział w konferencjach, targach i warsztatach branżowych.
  • Rodzaj zatrudnienia: B2B lub umowa zlecenie
  • Hybrydowa forma współpracy, biuro znajduje się przy Rondzie Daszyńskiego

CV prosimy wysyłać klikając przycisk Aplikuj. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Klauzula dotycząca danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”.