Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Social Media Manager
new
Marketing
Gremi Media S.A.

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
social media
TikTok
prawo prasowe
Angielski
praca w zespole
Opis stanowiska

Gremi Media S.A., właściciel opiniotwórczych marek mediowych, m.in. dzienników "Rzeczpospolita" i „Gazeta Giełdy i Inwestorów Parkiet” oraz serwisów internetowych, w związku z rozwojem swoich produktów poszukuje do newsroomu

Social media manager

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • co najmniej rok doświadczenia pracy w mediach online na stanowisku SM manager/SM ninja
  • doskonała umiejętność promowania treści dziennikarskich na platformach SM
  • doświadczenie w tworzeniu treści na platformy Instagram,TikTok
  • bardzo dobra znajomość prawa prasowego
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

· doświadczenie w serwisach z treściami biznesowymi lub/i z treściami premium

Oferujemy:

  • ciekawą i rozwijającą pracę w jednym z największych wydawnictw w Polsce oferujących profesjonalne treści
  • ambitne zadania i potrzebne wsparcie
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji
  • dostęp do narzędzi i szkolenia
  • samodzielne stanowisko
  • umowa b2b

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV, co jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gremi Media S.A. (00-838 Warszawa, ul. Prosta 51) na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku).” Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacji”.