Oferty
Inspektor NDT
Inżynieria

Rzeszów
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

lotnictwo

język angielski

praca w grupie

Opis stanowiska

Dla naszego partnera biznesowego poszukujemy aktualnie fachowców obsługujących silniki najnowszej technologii LEAP na stanowisko:

Lokalizacja: ok. Paryż, Francja

Oferujemy:

  • Zapewniamy stabilność i długoterminową perspektywę zatrudnienia na warunkach umowy francuskiej
  • Dołączysz do zespołu pasjonatów lotnictwa, którzy wspólnie dążą do doskonałości technicznej i innowacji
  • Szeroki zakres szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego, abyś mógł stale poszerzać swoje umiejętności i kompetencje
  • Dla osób już z rocznym doświadczeniem wynagrodzenie od 35 000 do 40 000 € brutto/rocznie z możliwością negocjacji

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze serwisowania i naprawy silników lotniczych
  • Znajomość przepisów i standardów branżowych dotyczących lotnictwa
  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe zdolności komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Zakres prac:

  • Tworzenie protokołów przeglądowych na bazie przeprowadzonej diagnozy stanu silnika, modułów oraz części
  • Przeprowadzanie kontroli wizualnej i endoskopowej celem podejmowania działań konserwacyjnych i naprawczych
  • Analizowanie zmian regulacyjnych (np. dyrektyw dotyczących zdatności do lotu) i/lub dostosowywanie się do wymagań klienta
  • Wypełnianie dokumentacji (np. ARPS) zgodnie z obowiązującymi przepisami i wymaganiami klientów

Jeśli jesteś pasjonatem lotnictwa i poszukujesz nowych wyzwań w dynamicznym środowisku pracy, to ta oferta jest dla Ciebie!

Dołącz do naszego zespołu i wspólnie będziemy budować przyszłość lotnictwa.