Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Mistrz Zakładu Recyklingu
new
Inżynieria
GRH Polska

GRH Polska
Rzeszów
7 000 - 9 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
recykling
tworzywa sztuczne
Ochrona środowiska
Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Kompleksowe zarządzanie i nadzór nad procesem przetwarzania odpadów
  • Stworzenie planów zapotrzebowania na pracowników
  • Opracowywanie i wdrażanie procedur
  • Nadzór nad prowadzeniem dokumentacji oraz ewidencji w zakresie gospodarki odpadami
  • Sprawowanie nadzoru nad kosztami produkcji oraz poziomem zoptymalizowania procesu- monitorowanie czasu pracy, zużycia materiałów i energii
  • Analizowanie bieżącego procesu produkcji- wychwytywanie ewentualnych nieprawidłowości w przebiegu procesu oraz możliwości wprowadzenia usprawnień
  • Nadzór nad prowadzoną gospodarką magazynową i kreowanie i inicjowanie zmian oraz wdrażanie odpowiednich systemów zarządzania produkcją
  • Koordynowanie współpracy pomiędzy produkcją a działami wspierającymi
  • Terminowe i rzetelne opracowywanie wszystkich obowiązujących sprawozdań i raportów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży recyklingu, tworzyw sztucznych lub w branży pokrewnej
  • Znajomość zagadnień ochrony środowiska i gospodarki odpadami
  • Znajomość nowoczesnych metod i systemów zarządzania produkcją
  • Wysoko rozwinięte kompetencje managerskie, doświadczenie w zarzadzaniu zespołem
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie dobrym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie 7000-9000 zł brutto
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego poprzez odpowiedzialne zadania i szkolenia
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Szkolenia zewnętrzne – firma bierze aktywny udział w szkoleniach, targach, konferencjach i pracach stowarzyszeń branżowych
  • Pakiet medyczny z możliwością objęcia opieką członków rodziny
  • Szkolenia językowe
  • Paczki dla dzieci
  • Kartę Multisport
  • Bilety do kina
  • Imprezy integracyjne
  • Pikniki pracownicze
  • Jubileuszowe prezenty

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

7 000 - 9 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP