Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Senior PR Specialist
Marketing
Group One

Group One
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Group One
Group One

E-commerce & MarTech connected. It combines expertise in e-commerce, technology, data, and media to build the best user experience in the world of shopping. Tech & Sales Partner of Big Tech: Google, Salesforce, Synerise, META, Shopware & more.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
public relations
Angielski
Mile widziane
e-commerce
Opis stanowiska

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Jakie wyzwania stoją przed Tobą?

  • budowanie międzynarodowego wizerunku agencji marketingowo-technologicznej Salestube
  • współtworzenie i wdrażanie strategii komunikacji PR oraz opracowywanie i realizacja action planów PR dla agencji na rynku polskim i rynkach zagranicznych
  • współpraca z partnerami agencji, największymi firmami technologicznymi na świecie: Google, TikTok, Meta, Salesforce a także SAR, IAB, e-Izba
  • działania media relations, codzienna współpraca z dziennikarzami i opinion leaderami
  • bieżąca analiza otoczenia medialnego, research
  • pozycjonowanie naszych ekspertów i liderów w mediach, na eventach oraz w social mediach
  • realizacja i komunikacja projektów merytorycznych o tematyce marketingowej m.in badania, raporty, ebooki wraz z ich komunikacją i promocją
  • poszukiwanie nieszablonowych form komunikacji PR i wykorzystywanie w niej innowacji oraz narzędzi online marketingowych
  • działania z zakresu business development

Dołącz do nas, jeżeli:

  • masz min. 3 lata doświadczenia w agencji PR lub w dziale PR korporacyjnego
  • posiadasz wiedzę z zakresu technologii, marketingu i e-commerce
  • masz doświadczenie w realizowaniu projektów PR od A do Z, samodzielnie zarządzasz organizacją swojej pracy
  • nawiązywałeś relacje z dziennikarzami w obszarach: marketingu, technologii, gospodarki i handlu i potrafisz rozmawiać z mediami tak, aby osiągnąć cel
  • jesteś proaktywny w poszukiwaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań, narzędzi ePR , niestandardowych form internetowych publikacji
  • jesteś nastawiony na realizację założonych celów i masz podejście "nie ma rzeczy niemożliwych"
  • masz lekkie pióro i świetnie znasz angielski w mowie i piśmie - C1!
  • masz doświadczenie w marketingu i działaniach B2B (mile widziane)
  • realizowałeś działania PR na innych rynkach niż polski (mile widziane)

Co doceniają nasi eksperci:

  • wsparcie przy certyfikacji z najbardziej zaawansowanych narzędzi Google,
  • współpracę z najlepszymi specjalistami na rynku,
  • 2h w tygodniu na rozwój pasji lub spędzenie czasu z bliskimi (praca w piątki do 15:00),
  • pracę hybrydową - prawdziwą i elastyczną :)
  • biuro pet friendly - Twój pupil będzie się tu czuł jak u siebie,
  • zgrane teamy - 96% pracowników jest zadowolonych ze współpracy w swoim zespole,
  • platformę eTutor do nauki języka angielskiego lub niemieckiego - za free
  • nieograniczony dostęp do platformy EAP, która zadba o Twój dobrostan psychiczny,
  • prywatną opiekę medyczną i kartę MultiSport,
  • zaangażowanie organizacji w działania na rzecz klimatu - zerknij na naszą Deklarację z WWF Polska,
  • wzajemną wymianę wiedzy z najlepszymi ekspertami na rynku, np. dzięki prezentacjom z cyklu Inspirujące Czwartki, opracowaniom WTFAQ i wielu innych
  • Megazespoły - regularne spotkania strategiczne wszystkich ekspertów obsługujących danego klienta, niezależnie od specjalizacji oraz spółki, w której pracują,
  • wewnętrznie wypracowany system ewaluacji: rozmowy rozwojowe, jasną ścieżkę kariery, indywidualne podejście i możliwość zmiany specjalizacji,
  • dodatkowe benefity dla pracowników z min. 5-letnim stażem (+10 dni urlopu, wysokie ubezpieczenie),
  • bonus dla świeżo upieczonych rodziców
  • program rozwojowy People Manager,
  • umowę o pracę - po okresie próbnym na czas nieokreślony,
  • program onboardingowy oraz Buddy ułatwiający szybki start,
  • parking rowerowy, gaming room.

Group One jest największą, niezależną grupą komunikacyjną w Polsce funkcjonującą na rynku od 2013 roku. Zatrudnia już ponad 400 osób. Oferuje klientom szeroki wachlarz usług, poczynając od strategicznych, przez kreatywne i mediowe, aż po technologiczne. Jej przewagą są silne digitalowe kompetencje, które od początku istnienia stanowiły trzon struktury – ponad 60% biznesu Group One to projekty on-linowe, które realizowane są z wykorzystaniem silnych relacji m.in. z Facebookiem i Google.

Oprócz stałego wzmacniania kompetencji digitalowych, Group One rozwija się, rozbudowując kompetencje strategiczne, kontentowe i zarządzania marką, tworząc unikalną ofertę na rynku.

Właścicielska struktura i niezależność Group One, pozwalają na elastyczność i szybkie reagowanie, by dostosowywać się do potrzeb rynku i Klienta. Model „Dom Komunikacji” i bliska współpraca pomiędzy wszystkimi podmiotami w grupie, sprawia, że Group One oferuje kompleksową, zintegrowaną obsługę. O najwyższej jakości działań świadczą liczne nagrody. Łącznie podmioty Group One otrzymały 52 statuetki Effie Awards.