Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

TV Campaign Delivery Expert
new
BI & Data
GroupM

GroupM
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
GroupM
GroupM

Jesteśmy największą grupą mediową w Polsce, w skład której wchodzą czołowe domy mediowe: EssenceMediacom, Mindshare Wavemaker. Posiadamy Top Employer Poland & Europe 2021 & 2022 & 2023 & 2024, a nasze kompetencje są potwierdzone certyfikatem DIMAQ!

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
tv
OV
Media
negocjacje
English
TV Media Landscape
Opis stanowiska

Jesteśmy GroupM – największą na świecie grupą mediową skupiającą agencje należące do WPP – EssenceMediacom, Mindshare i Wavemaker. Działamy dla nich w obszarach performance marketingu, programmatic advertising, searchu czy social media oraz wspólnych negocjacji, inwestycji w zaawansowane technologicznie narzędzia, kreację contentu i rozwiązań dla komunikacji w mediach cyfrowych.

Posiadamy certyfikaty Top Employer Poland & Europe 2021 & 2022 & 2023, które potwierdzają, że nasza firma posiada i działa wedle określonych procesów i standardów HR-owych.

Dodatkowo jesteśmy #DIMAQEmployer! Czyli zaufanym partnerem do współpracy w zakresie digital marketingu. Tak więc dołączając do nas, pracujesz ze specjalistami, których kompetencje potwierdzone są międzynarodowym certyfikatem DIMAQ!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: TV/Video Campaign Delivery Expert

Zakres obowiązków:

  • stały kontakt z klientem i doradztwo w zakresie mediów Video, proaktywne rekomendowanie działań i efektywnej strategii w zależności od dotychczasowych wyników i zmieniającego się otoczenia zewnętrznego
  • przygotowanie scenariuszy zakupu i negocjacyjnych w oparciu o zgodność z celami klienta, celami tradingowymi, oczekiwanymi wynkami Audytu i rozliczenia kontraktu
  • analizy kontraktów/umów klienta pod kątem rozliczeń realizacji kampanii TV, monitorowanie aktualnego wyniku i rekomendacje działań korygujących w celu poprawienia realizacji KPI kampanii, kontrola procesu i jego zaplanowanie zgodnie z wymaganiami wynikającymi z umowy
  • pilnowanie realizacji celów tradingowych i deklaracji klienta pod kątem aktualnych wydatków, a także planowanych inicjatyw - konsultowanie z klientem wpływu decyzji na deklarację i wyliczanie szans/zagrożeń związanych ze zmianami deklarowanego budżetu przed i w trakcie trwania roku
  • raportowanie wyników kampanii i ich statusu do klienta, rozwiązywanie sytuacji problematycznych i odpowiadanie na niestandardowe potrzeby klienta w zakresie mediów video

Nasze oczekiwania:

  • kilkuletnie doświadczenie w zakupie kampanii TV i OV
  • znajomość rynku mediów (ze szczególnym uwzględnieniem TV Media Landscape: dostawcy, produkty, trendy, badania)
  • doświadczenie we współpracy z klientami, audytorami mediowymi i kluczowymi osobami po stronie agencji
  • doświadczenie w procesach nowobiznesowych (benchmarki, tabele kosztowe, kotnrakty)
  • umiejętność liczenia kosztów TV, przygotowywania strategii TV i jej modyfikacji w trakcie jej wykonywania
  • umiejętności negocjacyjne
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego (poziom min. B2)

Czego możesz się po nas spodziewać:

  • jesteśmy zaangażowani, wzajemnie doceniamy swoją pracę
  • dzielimy się wiedzą
  • lubimy pracować na dobrych, dostosowanych do nas narzędziach
  • mamy dostęp do najnowszych technologii jako jedni z pierwszych
  • kreujemy standardy w branży mediowej
  • lubimy się uczyć
  • nie mamy dress codu – ubieramy się jak nam się podoba
  • zaprzyjaźniamy się - chodzimy na wspólne śniadania i imprezy
  • w piątki pracujemy do 15.00

Oferujemy:

  • szybki rozwój kompetencji managerskich, dzięki pracy na różnorodnych projektach i klientach
  • realizację projektów dla największych reklamodawców na polskim rynku (topowe marki globalne)
  • pracę z doświadczonym zespołem - z osobami, które z pasją tworzą i rozwijają rynek reklamy internetowej w Polsce
  • dużą samodzielność w zakresie realizowanych zadań
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwój zawodowy w kierunku rozwoju produktów reklamowych
  • dostęp do wszystkich narzędzi potrzebnych do wykonywania powierzonych obowiązków
  • hybrydowy tryb prac
  • nowe i nowoczesne biuro w Campusie Koneser, na warszawskiej Pradze, blisko metra
  • kartę Medicover Sport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz opiekę medyczną po 3 miesiącach współpracy