• Wszystkie ofertyGdańskSprzedażSprzedaż B2BPrzedstawiciel handlowy
    Przedstawiciel handlowy
    Sprzedaż
    Growton Group

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    W Growton specjalizujemy się w optymalizacji procesów sprzedażowych.

    Dlaczego warto z nami szukać nowych wyzwań zawodowych w sprzedaży ?

    Specjalizujemy się w rekrutacji handlowców, znamy się na sprzedaży.

    Rekrutację prowadzimy po partnersku, Kandydat i Klient są dla nas równie ważni.

    I co najważniejsze, przeprowadzimy Cię przez proces rekrutacji wydobywając Twoje kluczowe kompetencje.

    Naszym Klientem jest firma z sektora medycznego i weterynaryjnego - dystrybutor i serwisant aparatury medycznej z 12 letnią tradycją.

    Firma dysponuje szeroką ofertą produktów znanych i cenionych marek, bardzo dobrze funkcjonującym zapleczem serwisowym i szkoleniowym.

    Do zespołu handlowego poszukujemy :

    Przedstawiciela handlowego

    (praca w terenie, w regionie zamieszkania handlowca)

    Zadania:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, zarówno dużych klinik jak i mniejszych punktów weterynaryjnych poprzez analizę rynku istniejących już placówek jak i nowo otwieranych
    • Nawiązywanie relacji z osobami decyzyjnymi w procesie sprzedażowym, przekonanie właściciela punktu weterynaryjnego do zakupu nowego sprzętu pokazując jak ten nowy sprzęt przełoży się na rentowność, skuteczność leczenia obsługę i serwis
    • Badanie potrzeb klienta i dostosowywanie ofert do indywidualnych potrzeb klientów
    • Negocjowanie warunków handlowych oraz finalizowanie umów sprzedażowych
    • Budowanie długotrwałych relacji z klientem poprzez obsługę posprzedażową i zaproszenia do udziału w cyklicznych szkoleniach produktowych organizowanych przez Technomed
    • Regularne pogłębianie wiedzy z zakresu urządzeń medycznych oferowanych przez klienta
    • Dbałość o profesjonalny wizerunek firmy podczas rozmów z klientami i w prezentowanych ofertach

    Oczekiwania :

    • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej /mile widziane w branży weterynaryjnej
    • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania długotrwałych relacji biznesowych
    • Znajomość rynku weterynaryjnego i nowoczesnych technologii stosowanych w branży lub gotowość do zdobywania wiedzy w tym temacie
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i perswazyjne
    • Kreatywność i proaktywność w poszukiwaniu nowych klientów oraz możliwości sprzedażowych

    Oferujemy:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe / kontrakt B2B /oraz atrakcyjny system premiowy oparty na wynikach sprzedażowych
    • Możliwość osiągania wysokich prowizji za realizację i przekraczanie celów sprzedażowych
    • Nowoczesne narzędzia pracy, takie jak auto służbowe, laptop, telefon służbowy, dostęp do systemów CRM
    • Praca zadaniowa, w pełni zdalna
    • Możliwość poszerzania wiedzy poprzez udział w szkoleniach produktowych i sprzedażowych

    Proces rekrutacji:

    • Wyślij nam swoje CV,
    • Spotkanie online, omówienie Twojego doświadczenia i oczekiwań, weryfikacja kompetencji sprzedażowych,
    • Spotkanie online z Klientem,
    • Oferta: Omówienie szczegółów współpracy i przyjęcie do zespołu.

    Jesteś otwarty na nowe wyzwania zawodowe? Aplikuj