• Wszystkie ofertyŁódźSprzedażPrzedstawiciel Handlowy w branży OZE
    Przedstawiciel Handlowy w branży OZE
    Sprzedaż
    Growton Group

    Łódź
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    OZE
    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    W Growton specjalizujemy się w optymalizacji procesów sprzedażowych. Misją firmy jest wspieranie przedsiębiorstw poprzez diagnozę problemów i wdrażanie skutecznych rozwiązań, takich jak usprawnienie procesów sprzedaży, implementacja systemów CRM, szkolenia i rekrutację struktur sprzedażowych. Pomagamy osiągnąć pełny potencjał sprzedażowy.

    Dlaczego warto z nami szukać nowych wyzwań zawodowych w sprzedaży ? Specjalizujemy się w rekrutacji handlowców, znamy się na sprzedaży. Rekrutację prowadzimy po partnersku, Kandydat i Klient są dla nas równie ważni. I co najważniejsze, przeprowadzimy Cię przez proces rekrutacji wydobywając Twoje kluczowe kompetencje.

    Naszym klientem jest firma NovaEnergy z siedzibą w Siechnicach k. Wrocławia, specjalizująca się w instalacjach fotowoltaicznych, magazynach energii, montażu ładowarek do samochodów elektrycznych oraz pomp ciepła. Firma współpracuje z renomowanymi producentami, takimi jak SolarWatt i Huawei, oferując produkty wysokiej jakości z długoterminowymi gwarancjami. NovaEnergy działa zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym, szczególnie w krajach Beneluxu. Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Twoje Zadania:

    • Pozyskiwanie nowych klientów B2B i B2C przez prowadzenie działań prospectingowych oraz z dostępnych leadów,
    • Identyfikowanie potencjalnych klientów poprzez badanie rynku,
    • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami,
    • Monitorowanie satysfakcji klientów i rozwiązywanie problemów,
    • Dostosowywanie ofert do indywidualnych potrzeb klientów,
    • Negocjowanie warunków handlowych oraz finalizowanie umów sprzedażowych,
    • Osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych,
    • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej, w tym rejestrowanie kontaktów, ofert i zamówień w systemie CRM,
    • Regularne raportowanie działań sprzedażowych oraz analizy wyników.
    • Wymiana informacji i doświadczeń z innymi członkami zespołu sprzedażowego,
    • Reprezentowanie firmy zgodnie z jej wartościami i standardami.
    • Dbałość o profesjonalny wizerunek podczas wszystkich kontaktów z klientami.

    Oczekujemy:

    • Minimum 3-5 lat doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży odnawialnych źródeł energii,
    • Masz udokumentowane sukcesy sprzedażowe w branży OZE,
    • Doświadczenie w pracy z klientami B2B i/lub B2C.
    • Posiadasz znajomość rynku oraz konkurencji.
    • Umiejętności analizowania trendów i identyfikowania nowych możliwości biznesowych.
    • Znajomość nowoczesnych technik sprzedażowych i negocjacyjnych.
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarówno w mowie, jak i piśmie.
    • Zdolność do budowania i utrzymywania trwałych relacji z klientami.
    • Skuteczność w planowaniu i realizacji celów sprzedażowych.
    • Biegła obsługa systemów CRM oraz pakietu Microsoft Office.
    • Zdolność do szybkiego przystosowywania się do zmieniających się warunków rynkowych.

    Oferujemy

    • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy oparty na wynikach sprzedażowych.
    • Umowa o pracę lub kontrakt B2B,
    • Możliwość uczestnictwa w specjalistycznych szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje.
    • Nowoczesne narzędzia pracy, takie jak laptop, telefon służbowy,
    • Samochód służbowy lub inne formy dofinansowania transportu.
    • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.

    Proces Rekrutacji:

    • Wyślij nam swoje CV,
    • Spotkanie online, omówienie Twojego doświadczenia i oczekiwań, weryfikacja kompetencji,
    • Spotkanie online z Klientem
    • Opcjonalnie spotkanie z Klientem w siedzibie firmy,
    • Oferta: Omówienie szczegółów współpracy i przyjęcie do zespołu.

    Jesteś otwarta/y na nowe wyzwania zawodowe? Aplikuj