• Wszystkie ofertyWrocławSprzedażPrzedstawiciel handlowy w branży reklamowej
    Przedstawiciel handlowy w branży reklamowej
    new
    Sprzedaż
    Growton Group

    1 682 - 2 846 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 682 - 2 846 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    prospecting
    doradztwo
    dobra organizacja pracy
    account manager

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    W Growton specjalizujemy się w optymalizacji procesów sprzedażowych. Misją firmy jest wspieranie przedsiębiorstw poprzez diagnozę problemów i wdrażanie skutecznych rozwiązań, takich jak usprawnienie procesów sprzedaży, implementacja systemów CRM, szkolenia i rekrutację struktur sprzedażowych. Pomagamy osiągnąć pełny potencjał sprzedażowy.

    Dlaczego warto z nami szukać nowych wyzwań zawodowych w sprzedaży ? Specjalizujemy się w rekrutacji handlowców, znamy się na sprzedaży. Rekrutację prowadzimy po partnersku, Kandydat i Klient są dla nas równie ważni. I co najważniejsze, przeprowadzimy Cię przez proces rekrutacji wydobywając Twoje kluczowe kompetencje.

    Dla naszego Klienta - firmy z branży reklamowej - ARTGRAF z siedzibą w Jelczu, tworzącej projekty graficzne, drukowane w najnowszej, przyjaznej środowisku technologii HP Latex, oferującej druk offsetowy i sitodrukowy - poszukujemy osoby na stanowisko:

    Zadania:

    • Pozyskiwanie nowych klientów B2B prowadząc działania prospectingowe poprzez różne kanały komunikacji (telefon, e-mail, social media)
    •  Identyfikowanie potencjalnych klientów poprzez badanie rynku,
    • Prowadzenie regularnych rozmów z obecnymi klientami firmy w celu dosprzedaży oferty z bogatego portfela usług poligraficznych i reklamowych firmy,
    • Dostosowywanie ofert do indywidualnych potrzeb klientów,
    • Negocjowanie warunków handlowych oraz finalizowanie umów sprzedażowych,
    • Osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych,
    • Regularne raportowanie wyników sprzedaży,
    • Dbałość o profesjonalny wizerunek firmy podczas rozmów z klientami.

    Oczekiwania:

    • Minimum 3-5 lat doświadczenia w sprzedaży usług / w tym działań prospectingowych,
    • Doświadczenie w pracy z klientami B2B,
    • Preferowane wykształcenie wyższe, najlepiej w dziedzinie marketingu, lub reklamy,
    • Znajomość nowoczesnych technik sprzedażowych i negocjacyjnych,
    • Umiejętność prowadzenia skutecznej sprzedaży doradczej,
    • Zdolność do budowania i utrzymywania trwałych relacji z klientami,
    • Umiejętność zarządzania czasem i organizowania pracy w sposób efektywny
    • Kreatywność w poszukiwaniu nowych metod i strategii sprzedażowych.

    Oferujemy:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy oparty na wynikach sprzedażowych,
    • Umowa o pracę lub kontrakt B2B,
    • Możliwość osiągania wysokich prowizji za realizację i przekraczanie celów sprzedażowych,
    • Nowoczesne narzędzia pracy, takie jak laptop, telefon służbowy, oraz dostęp do systemów CRM,
    • Elastyczne godziny pracy z możliwością pracy zdalnej.

    Proces rekrutacji:

    • Wyślij nam swoje CV,
    • Spotkanie online, omówienie Twojego doświadczenia i oczekiwań, weryfikacja kompetencji,
    • Spotkanie online z Klientem,
    • Opcjonalnie spotkanie z Klientem w siedzibie firmy,
    • Oferta: Omówienie szczegółów współpracy i przyjęcie do zespołu.

    Jesteś otwarta/y na nowe wyzwania zawodowe? Aplikuj

    1 682 - 2 846 USD

    B2B