• Wszystkie ofertyPasłękSprzedażSprzedaż B2BPrzedstawiciel Handlowy - Branża rolnicza
    Przedstawiciel Handlowy - Branża rolnicza
    new
    Sprzedaż
    Growton Group

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    doradztwo

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    W Growton specjalizujemy się w optymalizacji procesów sprzedażowych. Misją firmy jest wspieranie przedsiębiorstw poprzez diagnozę problemów i wdrażanie skutecznych rozwiązań, takich jak usprawnienie procesów sprzedaży, implementacja systemów CRM, szkolenia i rekrutację struktur sprzedażowych. Pomagamy osiągnąć pełny potencjał sprzedażowy.

    Dlaczego warto z nami szukać nowych wyzwań zawodowych w sprzedaży ? Specjalizujemy się w rekrutacji handlowców, znamy się na sprzedaży. Rekrutację prowadzimy po partnersku, Kandydat i Klient są dla nas równie ważni. I co najważniejsze, przeprowadzimy Cię przez proces rekrutacji wydobywając Twoje kluczowe kompetencje.

    Nasz klient firma Jol - Met działa na rynku od 1980 roku, specjalizuje się w produkcji i sprzedaży maszyn rolniczych oraz artykułów ogrodniczych. Firma oferuje szeroki asortyment produktów rolniczych, w tym środki ochrony roślin, nawozy, odzież roboczą, obuwie ochronne i chemię gospodarczą. Jol-Met posiada własne magazyny i flotę transportową, co umożliwia szybkie i bezpieczne dostarczanie zamówień. Firma prowadzi również platformę B2B do zakupów online, a jej produkty są dostępne zarówno w Polsce, jak i za granicą.​

    Przedstawiciela Handlowego - Branża rolnicza

    Twoje Zadania:

    • Pozyskiwanie nowych klientów B2B (sklepy rolnicze, ogrodnicze i wielobranżowe)
    • Sprzedaż podstawowych produktów rolniczych, ogrodniczych i BHP,
    • Budowanie bazy klientów,
    • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami,
    • Obsługa posprzedażowa,
    • Utrzymywanie długoterminowych relacji,
    • Badanie potrzeb klienta,
    • Przygotowywanie ofert handlowych,
    • Osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych,
    • Regularne raportowanie działań sprzedażowych,
    • Współpraca z działem marketingu, logistyki i obsługi klienta,
    • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

    Oczekujemy:

    • Doświadczenie sprzedażowe w branży rolniczej,
    • Doświadczenie w pracy z klientami z sektora B2B,
    • Umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji i tworzenia ofert biznesowych.
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.
    • Zdolność do budowania i utrzymywania trwałych relacji z klientami.
    • Dobra organizacja czasu pracy.
    • Skuteczność w planowaniu i realizacji celów sprzedażowych.
    • Kreatywność w poszukiwaniu nowych metod i strategii sprzedażowych

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie podstawowe od 4000 do 4500 netto plus prowizja,
    • Umowa o pracę lub kontrakt B2B,
    • Wczasy pod gruszą,
    • Niezbędne narzędzia: samochód służbowy, telefon i laptop
    • Szkolenie produktowe.

    Proces Rekrutacji:

    • Wyślij nam swoje CV,
    • Spotkanie online, omówienie Twojego doświadczenia i oczekiwań, weryfikacja kompetencji,
    • Spotkanie online z Klientem
    • Opcjonalnie spotkanie z Klientem w siedzibie firmy,
    • Oferta: Omówienie szczegółów współpracy i przyjęcie do zespołu.

    Jesteś otwarta/y na nowe wyzwania zawodowe? Aplikuj