Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. IT
Support
Grupa Familijna

Kuźnica Czeszycka
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
helpdesk
TCP/IP
VLAN
VPN
samodzielność
dobra organizacja pracy
Opis stanowiska

Grupa Familijna od ponad 33 lat łączy tradycję z nowoczesnością. W swojej pracy stosujemy podejście skoncentrowane na klienta oraz jego potrzeby, a bogate doświadczenie pozwala nam precyzyjnie na te potrzeby odpowiadać. Dostarczamy wysokiej jakości produkty ze świadomością, że lokalizacja w samym centrum Doliny Baryczy zobowiązuje. Naszą dumą są zdrowe, naturalne i smaczne wyroby, a podziękowaniem zadowolenie konsumenta i lojalność pracownika. Naszą pasją jest podnoszenie jakości produktów oraz rozwój, czego efektem jest rosnąca satysfakcja naszych klientów i pracowników.

Twój zakres obowiązków

  • Helpdesk - codzienna zdalna jak i lokalna pomoc użytkownikom w tematyce informatycznej
  • instalacja i konfiguracja urządzeń peryferyjnych
  • inwentaryzacja sprzętu IT i dbanie o stany magazynowe
  • instalacja / przygotowanie stacji roboczych pracownikom
  • przeprowadzanie napraw i przeglądów sprzętu w naszych oddziałach
  • obsługa zgłoszeń w oparciu o kontakt telefoniczny, mailowy
  • tworzenie dokumentacji i procedur z rozwiązań IT
  • podstawowe szkolenia personelu
  • wdrażanie oprogramowania
  • uczestnictwo w projektach z różnymi rolami łącznie z PM

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe informatyczne lub pokrewne, studenci ostatniego roku z dyspozycyjności do pracy w pełnym wymiarze mile widziani
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min 1 rok
  • podstawowa znajomość systemów wirtualizacji
  • podstawowa znajomość zagadnień sieciowych: protokół TCP/IP, VLANs, VPN
  • gotowość do odbywania podróży służbowych do oddziałów (punkty firmowe)
  • bardzo dobra organizacja pracy z umiejętnością ustalania priorytetów
  • chęć nauki i rozwoju
  • skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • samodzielność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • wdrożenie do pracy oraz wsparcie zespołu i managera
  • dostęp do nowoczesnych technologii informatycznych
  • współpraca z doświadczonymi specjalistami (wymiana doświadczeń i wiedzy)
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • dynamiczne środowisko pracy w szybko rozwijającej się organizacji
  • prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne ceny naszych wyrobów
  • rodzinna atmosfera i przyjazne środowisko pracy