• Wszystkie ofertyPoznańMarketingeCommerceCross-Border E-Commerce Manager
    Cross-Border E-Commerce Manager
    Marketing
    Grupa Kapitałowa VOX

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Marketplace
    international e-commerce
    cross-border e-commerce
    SAP
    e-commerce
    Angielski
    B2B
    b2c

    Mile widziane

    copywriting
    seo

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Grupa Kapitałowa VOX to firmy zapewniające ofertę komplementarnych produktów do budowy i aranżacji mieszkań oraz domów. Nasze produkty i usługi tworzymy korzystając m.in. z różnych dyscyplin humanistycznych. Dzięki współpracy ze specjalistami i uczelniami z naszej grupy możemy projektować rozwiązania, które wspierają naszych klientów w kreowaniu wnętrz pozwalających być sobą i dających swobodę w realizowaniu życiowych pasji.

    Trzon grupy stanowią trzy spółki, będące liderami w swoich branżach w Polsce – Profile VOX, Meble VOX oraz Składy VOX.

    International / Cross-Border E-Commerce Manager

    📌 Miejsce pracy: Poznań (hybrydowo)

    🚀 Zapraszamy do aplikowania Osoby, dla których brzmi interesująco:

    • Przygotowanie, implementacje oraz utrzymanie międzynarodowego e-commerce dla krajów EU z ofertą wnętrzarską VOX
    • Rozwój oferty produktowej dedykowanej do online
    • Koordynacja procesów logistycznych, transportowych, dystrybucyjnych przy aktywnej projektowej współpracy z poszczególnymi obszarami
    • Bieżąca współpraca z Działem E-Commerce (Content, SEO, SM, Marketplace, Analityka) oraz Działem Aplikacji Webowych (PO, Deweloperzy)

    ✅ Szczególnie zachęcamy do aplikowania Osoby, które wyróżnia:

    • Doświadczenie w procesie implementacji i utrzymania międzynarodowych E-Commerce
    • Doświadczenie w transformacji oferty produktowej pod kanały online, aktywna współpraca z Product Management/R&D/Marketing w tym zakresie
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1), wykorzystywanego na bieżąco w codziennej pracy
    • Doświadczenie we współpracy z klientem B2B oraz B2C
    • Doświadczenie we współpracy (bieżącej/projektowej) z obszarami Logistyka, Transport, Obsługa Klienta, IT

    Mile widziane:

    • Doświadczenie zdobywane w branży home&decor

    👉 Każdy może u nas liczyć na:

    • ambitną pracę u lidera o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • zniżki na cały asortyment VOX – idealne jeśli właśnie budujesz, remontujesz lub odświeżasz swoje Wnętrze
    • dofinansowanie dalszego kształcenia
    • możliwość korzystania z karty sportowej
    • umowa o pracę lub B2B

    Państwa dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji oraz uwzględnienia Państwa aplikacji w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez administratora, jeżeli wyraziliście na to zgodę. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wycofania zgody oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.