• Wszystkie ofertyCzęstochowaSprzedażPraca w sklepieDoradca Klienta
    Doradca Klienta
    new
    Sprzedaż
    Grupa Komputronik

    Częstochowa
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    obsługa klienta

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Miejsce pracy: Częstochowa

    Co będzie Twoim zadaniem?

    • Sprzedaż produktów i usług w oparciu o Standard Obsługi Klienta,
    • Realizacja planów sprzedażowych – zespołowych i indywidualnych,
    • Budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,
    • Dbanie o właściwą ekspozycję towarów oraz porządek w salonie,
    • Obsługa i wysyłka zamówień internetowych oraz kontakt telefoniczny z klientem.

    Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

    • Czujesz w sobie potencjał prawdziwego handlowca lub pierwsze doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta masz już za sobą,
    • Pracowałeś w oparciu o standardy obsługi klienta – będzie to Twój ogromny atut!
    • Wykazujesz zaangażowanie oraz wysoką motywację do pracy,
    • Odnajdujesz się w otoczeniu nowych technologii,
    • Jesteś gotowy na podnoszenie swoich kompetencji,
    • Rozkręcanie laptopów to dla Ciebie frajda lub jesteś gotowy się tego nauczyć.

    Oferujemy:

    • Praca w jednej z największych polskich sieci handlowych oferujących sprzęt IT,
    • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
    • Udział w warsztatach z zakresu obsługi klienta w pierwszych tygodniach pracy,
    • Rozwój poprzez szkolenia w formie e-learningu, webinarów oraz warsztatów sprzedażowych prowadzonych przez trenerów sprzedaży,
    • Cykliczne szkolenia produktowe oraz dostęp do nowinek technologicznych bezpośrednio od największych producentów​.
    • Benefity pracownicze: dofinansowanie do karty sportowej, dostęp do prytanej opieki medycznej w Luxmed, możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego.