Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Inżynier projektu
new
Inżynieria
Grupa Otmuchów

Nysa
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
fmcg
CAD
analityczne myślenie
Angielski
Opis stanowiska

Stanowisko: Inżynier projektu

Miejsce pracy: Nysa

Obowiązki:

  • przygotowania koncepcji i założeń budżetowych,
  • przygotowania dokumentacji projektowej,
  • analiza ofert i przygotowanie zamówień i umów
  • przygotowanie dokumentów oraz uzyskanie wymaganych pozwoleń i decyzji administracyjnych w ramach prowadzonych projektów,
  • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji projektowej,
  • organizowanie oraz prowadzenie spotkań zespołu projektowego
  • przekazanie obiektów do prac inwestycyjnych,
  • nadzór oraz koordynacja prac w trakcie realizacji inwestycji,
  • bieżąca kontrola dokumentacji wykonawczej,
  • kontrola i rozliczanie wykonawców, zatwierdzanie faktur,
  • uczestnictwo w odbiorach w ramach prowadzonych projektów inwestycyjnych,
  • rozruch technologiczny i przekazanie nowych instalacji i obiektów do eksploatacji,
  • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej,
  • rozliczanie zadań inwestycyjnych.
  • monitorowanie działań mających na celu zapewnienie stałego ulepszania systemu produkcyjnego przy zachowaniu odpowiedniej jakości produktu oraz minimalizacji kosztów produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej FMCG
  • Wiedza techniczna i doświadczenie z zakresu przebiegu procesu inwestycyjnego, eksploatacji maszyn i urządzeń w branży FMCG
  • znajomość technik i narzędzi z zakresu zarządzania projektami
  • projektowanie i obsługa programu CAD lub podobnych
  • doświadczenie w koordynowaniu kilku projektów jednocześnie
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia
  • dyspozycyjność pracy stacjonarnej w Nysie

Oferujemy:

  • umowę o pracę w jednej z największych i najlepiej prosperujących Firm produkcji słodyczy
  • przyjazny i doświadczony zespół, który wdroży Cię do wykonywania obowiązków
  • benefity pracownicze: opieka medyczna, pakiety sportowe, parking pracowniczy, świadczenia socjalne