Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Doradca Serwisu Hyundai
new
Support
Grupa PGD Hyundai

Kraków
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Prawo jazdy B
samodzielność
Doradca Serwisowy
obsługa klienta
asertywność
budowa samochodu
Microsoft Office
Opis stanowiska

Grupa PGD - Hyundai Korea Motors

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

Dołącz do autoryzowanego salonu samochodowego i serwisu mechanicznego marki Hyundai Korea Motors w Krakowie.

Jesteśmy częścią Grupy PGD - pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach handlowych, jak i wieloletnim doświadczeniu. Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Jesteśmy częścią Holding1

📝 Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna i kompleksowa obsługa Klientów serwisu mechanicznego w oparciu o obowiązujące procedury - przyjmowanie zleceń serwisowych, określenie zakresu i terminu wykonanych prac, informowanie Klienta o przebiegu prac
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i rozliczanie zleceń
  • Kontrola jakości prowadzonych napraw w ustalonym zakresie
  • Aktywna współpraca z innymi pracownikami przy realizacji powierzonych celów
  • Realizacja programów serwisowych

✅ Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane mechaniczne)
  • Znajomość budowy samochodów pod kątem napraw
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie obsługi Klienta
  • Umiejętność współpracy w zespole i zaangażowanie
  • Samodzielność w działaniu oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Asertywność
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

👉 To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie oparte na podstawie i premii miesięcznej
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia importerskie
  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny
  • Dofinansowane karty Benefit MultiSport
  • Super oferta pracownicza! - zakup lub wynajem samochodu na preferencyjnych warunkach
  • Udział w corocznym konkursie Tytany, gdzie nagrodą jest atrakcyjna wycieczka zagraniczna
  • Bezpłatną naukę języka angielskiego i/lub niemieckiego z platformą eTutor