Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Młodszy Specjalista ds. Wdrożeń Biznesowych
Finanse
Grupa PGD

Grupa PGD
Kraków
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Prawo jazdy B
komunikatywność
studia techniczne
analityczne myślenie
Microsoft Office
Mile widziane
BPMN
SQL
Agile
Jira
Opis stanowiska

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

Grupa PGD to dynamicznie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej. Prowadzimy na terenie całej Polski wielomarkowe dealerstwa, posiadamy autoryzacje takich marek jak: Abarth, Alfa Romeo, Cupra SEAT, Dacia, DS, Fiat, Fiat Professional, Ford, Hyundai, Jeep, KIA, MG, Mitsubishi, Nissan, Renault, SEAT, Suzuki, Opel, Volvo.

Pracujemy zgodnie z najwyższymi standardami, kierujemy się dobrymi praktykami handlowymi, korzystając z wieloletniego doświadczenia Grupy PGD.

Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Praca u nas to coś więcej niż zwykły etat. To przede wszystkim szansa, aby pracować w firmie, która wyznacza trendy motoryzacyjne. Pracujemy partnersko, cenimy sobie bardzo dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony współpracowników.

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy nie są tylko najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie, ale przede wszystkim poprzez to co robią realizują swoje pasje. Jeśli więc lubisz wyzwania i jesteś na nie gotowy – dołącz do nas!

Jesteśmy częścią Centrum Holding1

📝 Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie rozwoju aplikacji wewnętrznych typu DMS/CRM/Web/Mobile
  • Wsparcie w rozwoju procesów automatyzacji i robotyzacji
  • Przygotowanie i uzgadnianie wymagań biznesowych z klientem wewnętrznym
  • Aktywny udział we wdrażaniu nowych rozwiązań systemowych i procesowych
  • Aktywny udział w uruchomieniach nowych lokalizacji
  • Szkolenie pracowników w zakresie użytkowania wdrożonych rozwiązań IT
  • Wsparcie działów handlowych i administracyjnych w zakresie działania aplikacji biznesowych
  • Wsparcie w przygotowaniu i realizacji harmonogramu prac prowadzonych projektów
  • Współpraca z innymi działami centralnymi w zakresie analityki i działania aplikacji biznesowych
  • Wsparcie działów IT firmy w zakresie rozwiązywania problemów (troubleshooting)

✅ Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne, np. kierunki: Zarządzanie Projektami, Informatyka, Matematyka, Fizyka Techniczna, Edukacja Techniczno-Informatyczna, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji) lub ostatni rok studiów
  • Zainteresowanie obszarem digitalizacji, nowych technologii, analityką biznesową, optymalizacji procesów
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Praktyczna umiejętność posługiwania się Excelem
  • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań, terminowość, zorientowanie na rezultat
  • Gotowość do nauki i rozwoju zawodowego, otwartość na nowe zadania
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Pozytywne nastawienie do innych i umiejętność współpracy
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do podróży służbowych

Mile widziane:

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość: notacji BPMN; podstaw SQL; Agile; Jira

👉 To oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie oparte na podstawie oraz premii
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny
  • Dofinansowanie karty benefit Multisport
  • Bezpłatną naukę języka angielskiego i/lub niemieckiego z platformą eTutor dla Pracownika i osoby towarzyszącej
  • Zniżki na produkty i usługi Holding1, a w tym: wynajem samochodów w Grupie Express, wynajem auta na minuty – Traficar, zakup lub wynajem samochodów z Grupy PGD, zniżki na tankowanie na dedykowanej stacji benzynowej
  • Wyjazdy integracyjne, Mikołajki dla Dzieci
  • Na co dzień pracujemy w przyjaznej atmosferze, opartej na wzajemnej współpracy
  • Organizujemy różnego rodzaju programy w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia
  • Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy