• Wszystkie ofertyRzeszówLogistykaSpedycjaDyspozytor Transportu (m/k/x*)
    Dyspozytor Transportu (m/k/x*)
    new
    Logistyka
    Raben Logistics Polska

    Rzeszów
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    komunikatywność
    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Poznasz wspaniałych ludzi, z którymi podzielisz się swoją ekspercką wiedzą. Razem będziecie inicjować i wdrażać ekscytujące międzynarodowe projekty oraz świętować wspólne sukcesy.

    Twój zakres obowiązków:

    • Obsługa klientów grupy Raben;
    • Planowanie i kontrola tras dla kierowców;
    • Przygotowywanie raportów;
    • Wprowadzanie danych do systemów transportowych;
    • Dbałość o jakość dostaw;
    • Optymalizacja kosztów transportu;
    • Pozostałe operacje transportowe związane z planowaniem i kontrolą losu przesyłek.

    Nasze wymagania:

    • Potrafisz pracować pod presją czasu
    • Jesteś osobą zaangażowaną – masz DRIVE do działania i rozwoju osobistego;
    • Jesteś gotowy/gotowa do pracy zmianowej;
    • Posiadasz umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji;
    • Jesteś otwarty/-a na pracę w dynamicznym środowisku.

    To oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe uzależnione od Twoich umiejętności i posiadanego doświadczenia;
    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
    • Benefity m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa lub bilety do kina, paczki dla pracowników itp.;
    • Bezpłatny dostęp do aplikacji do nauki języka angielskiego i niemieckiego;
    • Program wdrożeniowy dostosowany do specyfiki działu i stanowiska.

    Mamy drive do rozwoju!

    To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.