• Oferty
  • Wszystkie ofertyZawiercieLogistykaInnePracownik Produkcji
    Pracownik Produkcji
    Logistyka
    Grupa VIRTU

    Grupa VIRTU

    Zawiercie
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    praca w grupie
    dyspozycyjność

    Opis stanowiska

    Grupa Virtu od 1992 roku jest producentem dań gotowych. Ułatwiamy życie milionom Polaków, dostarczając im innowacyjne dania, które wyróżniają się na rynku najwyższą jakością i wyrazistym smakiem. Dbając o najwyższą jakość naszych produktów działamy zgodnie z normą BRC i IFS, przestrzegając międzynarodowego standardu bezpieczeństwa żywności. Tworzymy zespół kompetentnych, zaangażowanych ludzi nastawionych na realizację celów, dzięki czemu rozwijamy naszą ofertę oraz organizację.

    Twój zakres obowiązków

    • Produkcja, przygotowywanie oraz pakowanie wyrobów garmażeryjnych
    • Kontrola jakości wyprodukowanych produktów
    • Praca zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa i jakości
    • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
    • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

    Nasze wymagania

    • Nie musisz posiadać doświadczenia- wszystkiego Cię nauczymy!
    • Dyspozycyjność - praca w systemie 3-zmianowym
    • Umiejętność pracy w grupie

    Mile widziane

    • Doświadczenie w pracy na produkcji

    To oferujemy

    • Wynagrodzenie zasadnicze od 5000 zł brutto
    • Premie uznaniowe
    • Premie kompetencyjne- rozwijasz się= zarabiasz więcej!
    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie będącej od 30 lat liderem w swojej branży
    • Opiekę doświadczonych Współpracowników z przygotowanym specjalnie dla Ciebie Harmonogramem Szkolenia oraz Kartą Szkolenia
    • System poleceń pracowników (2000 zł brutto)
    • Zniżki na dania produkowane przez Virtu
    • Posiłki regeneracyjne
    • Pracownicze Plany Kapitałowe
    • Pakiet Prywatnej Opieki Medycznej Medicover – łatwiejszy dostęp do grona Specjalistów, możliwość rozszerzania pakietów o członków rodziny
    • Pakiet sportowy Medicover – aktywność sportowa dla zdrowia i energii
    • Parking samochodowy i rowerowy – wygodne i bezpłatne miejsce dla Twojego środka transportu
    • Ubezpieczenie na życie – spokojna przyszłość dla Ciebie i Twoich bliskich
    • Eventy pracownicze