Oferty
Multiogarniacz - wsparcie działu administracyjnego i HR
HR

Wrocław
Rodzaj pracy
Niepełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
UZ
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

Google Calendar

dobra organizacja pracy

Microsoft Office

multitasking

odpowiedzialność

praca w grupie

Mile widziane

Znajomość podstaw prawa

kadry

administracja

Click up

Opis stanowiska

Lubisz dbać o niuanse, segregować, sprawdzać zgodność i masz swobodę w realizacji zadań z różnych zakresów?

Szukamy „Multiogarniacza”, czyli kogoś kto pomoże nam w codziennych drobnych zadaniach administracyjnych i HRowych.

W tej roli będziesz:

  • (biuro) Wspierać codzienne sprawy administracyjne, kadrowe, księgowe, wewnętrzne.
  • (HR) Umawiać spotkania rekrutacyjne.
  • (biuro) Dbać o segregację, archiwizację i obieg dokumentów.
  • (HR) W przypadku dużej ilości rekrutacji – przechodzić z kandydatkami/kandydatami pierwszy etap rekrutacji.
  • (biuro) Zarządzać urlopami oraz sprzętem służbowym.
  • (biuro) Organizować zakupy biurowe.
  • (biuro) Przeprowadzać windykację miękką – jeśli ktoś nie zapłaci na czas, przypomnienie się przed przekazaniem do windykacji zewnętrznej.

Jakie cechy pomogą Ci w tej roli?

  • Lubisz tworzyć, trzymać i dbać o porządek.
  • Komunikacja jest dla Ciebie czymś łatwym (komunikatywność)
  • Trzymasz się terminów (terminowość)
  • Zwracanie uwagi na szczegóły.
  • Dokładność.
  • Inicjatywa.

Co musisz potrafić w tej roli?

  • Podstawy Excel
  • Poruszanie się ze sprawnością kota po systemach tj. ClickUp
  • Obsługa Google Calendar

Co nie jest wymagane, ale może być dużym plusem?

  • Znajomość podstaw prawa, administracji, księgowości i kadr pomagająca odnaleźć się w dokumentacji.

Szukamy studentki/studenta zaocznego lub wieczorowego z Wrocławia na Umowę zlecenie.

Praca w biurze lub hybrydowa w zależności od zadań, na początku w biurze.

Stawka 3 000 – 4 500 zł netto w zależności od wymiaru etatu oraz Twoich umiejętności.

Na początek szukamy kogoś na 3/4 etatu z docelowym zapewnieniem pełnego 😊