Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. sprzedaży e-commerce i marketplace
new
Sprzedaż
Grupa ZPR Media

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Baselinker
e-commerce
Opis stanowiska

📍Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa internetowych kanałów sprzedaży (Allegro, Ceneo) dla produktów z vivelo.pl
  • obsługa i konfiguracja BaseLinker
  • obsługa i rozwój sprzedaży w portalach Grupy ZPR Media
  • optymalizacja i rozwój istniejących procesów
  • proponowanie i wdrażanie rozwiązań wspierających wzrost sprzedaży
  • analiza prowadzonych działań sprzedażowych
  • bieżące rozliczanie zamówień
  • przygotowywanie raportów z prowadzonych działań

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży w kanałach marketplace
  • doświadczenie w branży e-commerce
  • bardzo dobra znajomość BaseLinker
  • bardzo dobre umiejętności analityczne
  • chęć rozwoju w branży e-commerce

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży w różnych marketplace’ach

To oferujemy

  • pracę w czołowej polskiej Grupie Mediowej o ogólnopolskim zasięgu
  • dostęp do platformy z nauką języka angielskiego e-tutor
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki zdrowotnej oraz pakietu Multisport na preferencyjnych warunkach
  • udział w szkoleniach podnoszących kompetencje, finansowanych przez pracodawcę - wybierasz samodzielnie
  • dofinansowanie do studiów w ramach wewnętrznego programu EDULAB
  • programy lojalnościowe oraz zniżki do sklepów i usług naszych partnerów biznesowych
  • realną możliwość rozwoju w strukturach firmy, prowadzimy rekrutacje wewnętrzne
  • przyjemną atmosferę pracy, którą tworzą bardzo kreatywni ludzie

Grupa Mediowa Time

Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm medialnych w Polsce. Z liczbą ponad 15 milionów użytkowników miesięcznie znajdujemy się w gronie największych wydawców serwisów internetowych. Stale inwestujemy w rozwój nowoczesnych technologii. W portfolio wydawniczym naszej grupy, oprócz serwisów internetowych o charakterze informacyjno-publicystycznym, znajdują się również serwisy tematyczne, tytuły prasowe i stacje radiowe. Prowadzimy działalność eventową oraz skrojone na miarę usługi dla biznesu.