Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. harmonogramowania
new
Inżynieria
Grupa590 sp. z o.o.

Maasvlakte Rotterdam
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
Microsoft Project
dokumentacja techniczna
elektrotechnika
elektronika
automatyka
dobra organizacja pracy
praca w grupie
Mile widziane
Primavera P6
Opis stanowiska

Dla naszego Partnera - GC Energy poszukujemy Specjalisty ds. harmonogramowania, który będzie odpowiedzialny za tworzenie, monitorowanie i zarządzanie harmonogramem pracy projektu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała kluczowe znaczenie dla zapewnienia płynności procesów budowlanych i terminowego ukończenia projektów.

Miejsce pracy: Maasvlakte, Rotterdam (budowa rafinerii)

Jeśli dołączysz do naszego zespołu otrzymasz od nas:

  • zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę z oddelegowaniem na pracę za granicą
  • darmowe zakwaterowanie w mieszkaniach prywatnych (pokój 1-osobowy)
  • bezpłatny transport z Polski na projekt oraz flotę samochodową na miejscu
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe NNW
  • możliwość rozwoju zawodowego przy interesujących i różnorodnych projektach budowlanych
  • pełne wdrożenie oraz narzędzia niezbędne do pracy

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • tworzenie szczegółowych harmonogramów pracy obejmujących zakres robót na wszystkich etapach kontraktu (zadania, zasoby i terminy) z uwzględnieniem wymagań klienta
  • monitorowanie postępów prac, identyfikowanie potencjalnych opóźnień i konfliktów czasowych
  • zgłaszanie wszelkich zagrożeń terminowego wykonania zadań
  • informowanie brygad i kierownictwa budowy o zmianach w harmonogramie i aktualizacjach
  • analiza ryzyka i raportowanie działań zapobiegawczych w celu minimalizacji opóźnień
  • opracowywanie bieżących raportów dotyczących postępów prac na budowie
  • aktywny udział w tworzeniu dokumentacji na potrzeby rozliczenia kontraktu z klientem

Od kandydatów oczekujemy:

  • biegłej znajomość programu Microsoft Project lub/i Primavera P6
  • 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenia technicznego lub wyższego w zakresie elektryki, elektrotechniki, energetyki, automatyki lub pokrewnym
  • bardzo dobrej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • doskonałych umiejętności organizacyjnych
  • umiejętności pracy w zespole
  • mile widziane uprawnienia SCC/VCA (możliwość uzyskania w firmie)

Agencja zatrudnienia numer wpisu do rejestru 27782.