• Oferty
  • Wszystkie ofertyRzeszówSupportAdministrator ds. produktu
    Administrator ds. produktu
    Support
    GT GROUP TOMASZEK

    Rzeszów
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    praca w zespole
    organizacja czasu pracy
    Ms office

    Opis stanowiska

    Ogólnopolska firma GT GROUP Tomaszek działająca w branży sprzętu AGD oraz mebli kuchennych poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

    🏢 Miejsce pracy: Łańcut

    🔝 Oczekiwania:

    • Umiejętność pracy w zespole
    • Skrupulatność, zaangażowanie dbałość o szczegóły
    • Dobra organizacja czasu pracy
    • Dobra znajomość obsługi komputera
    • Podstawowa znajomość pakietu MS Office
    • Dyspozycyjność w pracy od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin
    • Mile widziana podstawowa znajomość branży AGD/RTV
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie w stresujących sytuacjach.

    Zakres obowiązków:

    • Pozyskiwanie i dokumentowanie informacji w celu administrowania produktów
    • Weryfikacja poprawności danych w platformie do zarządzania informacjami o produkcie
    • Ścisła współpraca z działami e-commerce i marketingu
    • Tworzenie i aktualizowanie atrybucji/opisów wykorzystywanych do sprzedaży internetowej
    • Zapewnianie aktualnych i spójnych danych produktowych na potrzeby wewnętrzne firmy

    💎 Oferujemy:

    • Pracę w firmie wiodącej w branży AGD
    • Możliwość rozwoju pod okiem specjalistów
    • Bezpośredni wpływ na realizowane projekty
    • Przyjazną, swobodną atmosferę w młodym zespole
    • Możliwość długoterminowej współpracy z dynamicznie rozwijającą się firmą, mającą duże perspektywy i potencjał
    • Odpowiednio wyposażone stanowisko pracy w biurze w Łańcucie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. W temacie e-maila podaj: nazwę stanowiska, na jakie aplikujesz oraz imię i nazwisko. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie zapisu: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).