Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Account Executive BTL
Marketing
Gutenberg Agency Warsaw

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
marketing
multitasking
praca w grupie
Opis stanowiska

Gutenberg Warszawa jest należącą do Grupy DDB agencją reklamową specjalizującą się w komunikacji retail i etail marketingowej. Współpracuje z takimi markami jak mi.in.: Pepco, Auchan, Biedronka, Castorama, MediaMarkt, Super-Pharm, McDonald’s, Spotify, Porsche, Inpost.

ACCOUNT EXECUTIVE BTL (nr ref. 14/24)

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • samodzielne prowadzenie projektów z zakresu BTL (projektowania i przygotowania do druku gazetek promocyjnych, katalogów, POSM)
  • codzienna, ścisła współpraca i budowanie relacji z zespołem agencji oraz Klienta
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami agencji: kreacją, DTP, studiem foto, produkcją
  • prowadzenie projektów od briefu po produkcję
  • prowadzenie projektów cyklicznych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w agencji reklamowej – najlepiej BTL – minimum 1 rok
  • mile widziane doświadczenie w projektach związanych z przygotowaniem wydawnictw, katalogów i gazetek
  • skrupulatność, odpowiedzialność, pracowitość
  • umiejętność szybkiego reagowania
  • bardzo dobrej obsługi Excel/Power Point/Word
  • łatwość uczenia się obsługi narzędzi do prowadzenia projektów
  • znajomość środowisk pracy zdalnej: Teams
  • pozytywne nastawienie do życia

Oferujemy:

  • praca w zgranym zespole
  • stabilne zatrudnienie oraz zaplecze socjalne
  • możliwość korzystania ze szkoleń wewnętrznych i sieciowych
  • hybrydowy system pracy
  • biuro w kameralnym kompleksie biurowym na Żoliborzu