Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Junior Graphic Designer
Design
Gutenberg Agency Warsaw

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
graphicdesigner
ddbgroup
design
Opis stanowiska

Gutenberg Warszawa jest należącą do Grupy DDB agencją reklamową specjalizującą się w komunikacji retail i etail marketingowej. Współpracuje z takimi markami jak mi.in.: Pepco, Auchan, Biedronka, Castorama, MediaMarkt, Super-Pharm, McDonald’s, Spotify, Forte, Seat, Porsche, Inpost.

Nr ref. 11/24

Zadania:

  • projektowanie materiałów do druku (katalogi, ulotki, broszury)
  • tworzenie KV
  • projektowanie grafik na potrzeby mediów społecznościowych
  • tworzenie animacji w After Effect

Wymagania:

  • ciekawe portfolio
  • znajomości rozwiązań digitalowych oraz aktualnych trendów projektowania na potrzeby Internetu
  • znajomość programów graficznych z pakietu Adobe (InDesign, Illustraor, Photoshop)
  • zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy pod presją czasu
  • myślenie koncepcyjne
  • sumienność i dokładność
  • mile widziana znajomość trendów i tematyki beauty
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • udział w projektach agencji dla największych marek
  • onboarding dla nowych osób wraz z przydzieleniem firmowego opiekuna na pierwsze miesiące
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia zewnętrzne, biblioteka firmowa)
  • umowa o pracę lub kontrakt b2b
  • praca w modelu hybrydowym
  • możliwość odbierania nadgodzin w postaci dodatkowych wolnych dni
  • prywatna opieka medyczna (TU Zdrowie)
  • opieka psychologiczna (Laboratorium Psychoedukacji)
  • Dzień na U, czyli dodatkowy wolny dzień na ważne dla kobiet i mężczyzn badania profilaktyczne
  • dofinansowanie abonamentu MultiSport
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • bonus za polecenie pracownika do pracy
  • możliwość konsultacji z zewnętrznym coachem
  • biuro usytuowane w zielonej części Żoliborza, w pobliżu Centrum Olimpijskiego, Klubu Sportowego „Spójnia” i stadniny koni
  • biuro otwarte dla czworonogich przyjaciół naszych pracowników
  • ping-pong i piłkarzyki na terenie biura
  • klimatyczna kantyna z gorącą kawą
  • foodtracki na różne dni tygodnia na terenie kompleksu
  • spotkania i imprezy integracyjne, zarówno w ramach zespołów, jak i dla całej agencji
  • brak dress code’u