• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaPMProject Manager
    Project Manager
    PM
    Gutenberg Agency Warsaw

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    #kreatywność
    dobra organizacja pracy
    #projectmanager

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Grupa DDB ( DDB Warszawa i Gutenberg Agency Poland) to jedna z największych grup reklamowych w Polsce, znana z łączenia silnej strategii z wyjątkową kreacją, tworząca wielokanałowe kampanie reklamowe, a także specjalizująca się w komunikacji retail i etail marketingowej.

    Wierzymy, że kreatywność jest największą siłą w biznesie. Uważamy, że strategie oparte na insightach i danych powinny być trampoliną do nieoczekiwanych kreatywnych pomysłów, które przynoszą wyjątkowe rezultaty.

    Do naszych obecnych klientów należą mi.in.: McDonald’s, Pepco, Castorama, MediaMarkt, Super- Pharm, Volkswagen, Porsche, Durex, Inpost.

    PROJECT MANAGER

    Wymagania:

    • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży digitalowej lub marketingowej
    • znajomość narzędzi i platform digitalowych (np. Google Analytics, Facebook Ads, Google Ads, CMS).
    • rozumienie specyfiki pracy kreatywnej
    • zdolność do koordynacji pracy zespołów projektowych
    • znajomość formatów display i doświadczenie w pracy z media planem
    • umiejętność zarządzania wieloma tematami jednocześnie
    • talent do nawiązywania i budowania relacji z ludźmi
    • dobra znajomość języka angielskiego

    Zadania:

    • zarządzanie projektami digitalowymi, w tym kampaniami reklamowymi online, stronami internetowymi i aplikacjami mobilnymi
    • planowanie, monitorowanie i raportowanie postępów projektów
    • współpraca z zespołem kreatywnym, zespołem IT, klientami i partnerami zewnętrznymi
    • zarządzanie budżetem projektowym oraz harmonogramem działań

    Oferujemy:

    • udział w projektach agencji dla największych marek
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia zewnętrzne, biblioteka firmowa)
    • umowa o pracę lub kontrakt b2b
    • praca w modelu hybrydowym
    • prywatna opieka medyczna (TU Zdrowie)
    • opieka psychologiczna (Laboratorium Psychoedukacji)
    • Dzień na U, czyli dodatkowy wolny dzień na ważne dla kobiet i mężczyzn badania profilaktyczne
    • dofinansowanie abonamentu MultiSport
    • dofinansowanie do nauki języka angielskiego
    • bonus za polecenie pracownika do pracy
    • możliwość konsultacji z zewnętrznym coachem
    • biuro usytuowane w zielonej części Żoliborza, w pobliżu Centrum Olimpijskiego, Klubu Sportowego „Spójnia” i stadniny koni
    • biuro otwarte dla czworonogich przyjaciół naszych pracowników
    • ping-pong i piłkarzyki na terenie biura
    • klimatyczna kantyna z gorącą kawą
    • foodtracki na różne dni tygodnia na terenie kompleksu
    • spotkania i imprezy integracyjne, zarówno w ramach zespołów, jak i dla całej agencji
    • brak dress code’u