Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Senior Graphic Designer
Design
Gutenberg Agency Warsaw

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Adobe Creative Cloud
graphicdesigner
ddbgroup
design
branża retailowa
Grafika
Opis stanowiska

Gutenberg Warszawa jest należącą do Grupy DDB agencją reklamową specjalizującą się w komunikacji retail i etail marketingowej. Współpracuje z takimi markami jak mi.in.: Pepco, Biedronka, Castorama, McDonald’s, MediaMarkt, Porsche, Super-Pharm, Inpost.

Nr ref. 3/24

Zadania:

  • projektowanie i składanie katalogów produktowych oraz inspiracyjnych: opracowanie koncepcji kreatywnej, oraz nadzór sesji zdjęciowej
  • tworzenie materiałów BTL
  • przygotowanie materiałów POS
  • umiejętność tworzenia key visuali
  • troska o spójność i wysoki poziom realizowanych projektów

Wymagania:

  • mocne portfolio i znajomość branży retailowej (min. 4 lata pracy w agencji)
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu materiałów reklamowych dla klientów z branży wnętrzarskiej
  • umiejętność pracy z briefem
  • bardzo dobra znajomość środowiska Adobe (Illustraor, Photoshop, InDesign)
  • mile widziana umiejętność szkicowania i rysowania
  • umiejętność prezentowania i obrony swoich pomysłów na spotkaniu z klientami
  • zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • udział w projektach agencji dla największych marek
  • onboarding dla nowych osób wraz z przydzieleniem firmowego opiekuna na pierwsze miesiące
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia zewnętrzne, biblioteka firmowa)
  • umowa o pracę lub kontrakt b2b
  • praca w modelu hybrydowym
  • możliwość odbierania nadgodzin w postaci dodatkowych wolnych dni
  • prywatna opieka medyczna (TU Zdrowie)
  • opieka psychologiczna (Laboratorium Psychoedukacji)
  • Dzień na U, czyli dodatkowy wolny dzień na ważne dla kobiet i mężczyzn badania profilaktyczne
  • dofinansowanie abonamentu MultiSport
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • bonus za polecenie pracownika do pracy
  • możliwość konsultacji z zewnętrznym coachem
  • biuro usytuowane w zielonej części Żoliborza, w pobliżu Centrum Olimpijskiego, Klubu Sportowego „Spójnia” i stadniny koni
  • biuro otwarte dla czworonogich przyjaciół naszych pracowników
  • ping-pong i piłkarzyki na terenie biura
  • klimatyczna kantyna z gorącą kawą
  • foodtracki na różne dni tygodnia na terenie kompleksu
  • spotkania i imprezy integracyjne, zarówno w ramach zespołów, jak i dla całej agencji
  • brak dress code’u