• Wszystkie ofertySosnowiecZdrowieOpieka medycznaDiagnosta Laboratoryjny - Andrologia
    Diagnosta Laboratoryjny - Andrologia
    new
    Zdrowie
    GynCentrum Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Gyncentrum Poland Group to jedna z najprężniej rozwijających się firm medycznych w Polsce. Działa na wielu płaszczyznach: od diagnostyki i leczenia niepłodności, po działalność badawczo-rozwojową i wdrażanie zupełnie nowych rozwiązań. Nasza praca – Twoje zdrowie!

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    PWZ Diagnosty

    samodzielność

    Microsoft Office

    b.dobra organizacja pracy

    analityczne myślenie

    Opis stanowiska

    Klinika Gyncentrum jest jednym z wiodących ośrodków leczenia niepłodności i diagnostyki prenatalnej w Polsce. Od ponad 20 lat pomaga niepłodnym parom spełnić marzenie o potomstwie, zachowując przy tym najwyższą jakość usług. W ramach jednego ośrodka pacjenci mogą skorzystać z pełnej diagnostyki przyczyn niepłodności oraz poddać się leczeniu zaawansowanymi metodami. Zespół Kliniki tworzą wybitni specjaliści z wielu dziedzin medycyny: ginekologii i położnictwa, endokrynologii, perinatologii, genetyki, urologii, andrologii, immunologii czy embriologii. Gyncentrum jest także cenionym ośrodkiem diagnostyki prenatalnej, wykonującym badania prywatne oraz na NFZ.

    Klinika Leczenia Niepłodności Gyncentrum ma swoje oddziały w 8 miastach w Polsce: w Katowicach, Krakowie, Bielsku-Białej, Częstochowie, Lublinie, Warszawie, Poznaniu oraz we Wrocławiu.

    Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy:

    DIAGNOSTA LABORATORYJNY – Andrologia

    Zakres obowiązków:

    • Wykonywanie i nadzorowanie badań z zakresu andrologii;
    • Preparatyka nasienia do procedur wspomaganego rozrodu;
    • Obsługa urządzeń będących na wyposażeniu Laboratorium;
    • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu analitycznego w Laboratorium;
    • Prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją procesu diagnostycznego;
    • Współpraca z działami wewnętrznymi firmy.

    Wymagania:

    • Aktualne PWZ Diagnosty Laboratoryjnego;
    • Dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakiet MS Office;
    • Dobra organizacja pracy i chęć ciągłego rozwoju zawodowego;
    • Samodzielność, komunikatywność i umiejętność współdziałania oraz rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji;
    • Orientacja na cele zespołowe oraz umiejętność działania pod presją czasu;
    • Umiejętność analitycznego myślenia.

    Oferujemy:

    • Pracę pełną wyzwań i satysfakcji;
    • Elastyczny grafik, dyspozycyjność w godzinach porannych;
    • Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach i konferencjach;
    • Pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, dofinansowanie zajęć sportowych, dofinansowanie wypoczynku).