• Wszystkie ofertyWrocławZdrowieOpieka medycznaLekarz Ginekolog – endokrynologia rozrodu
    Lekarz Ginekolog – endokrynologia rozrodu
    new
    Zdrowie
    GynCentrum Sp. z o.o.

    6 476 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Gyncentrum Poland Group to jedna z najprężniej rozwijających się firm medycznych w Polsce. Działa na wielu płaszczyznach: od diagnostyki i leczenia niepłodności, po działalność badawczo-rozwojową i wdrażanie zupełnie nowych rozwiązań. Nasza praca – Twoje zdrowie!

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    ginekologia
    Profilaktyka
    endokrynologia
    diagnoza
    chęc kształcenia się

    Opis stanowiska

    Klinika Gyncentrum jest jednym z wiodących ośrodków leczenia niepłodności i diagnostyki prenatalnej w Polsce. Od ponad 20 lat pomaga niepłodnym parom spełnić marzenie o potomstwie, zachowując przy tym najwyższą jakość usług. W ramach jednego ośrodka pacjenci mogą skorzystać z pełnej diagnostyki przyczyn niepłodności oraz poddać się leczeniu zaawansowanymi metodami. Zespół Kliniki tworzą wybitni specjaliści z wielu dziedzin medycyny: ginekologii i położnictwa, endokrynologii, perinatologii, genetyki, urologii, andrologii, immunologii czy embriologii. Gyncentrum jest także cenionym ośrodkiem diagnostyki prenatalnej, wykonującym badania prywatne oraz na NFZ.

    Klinika Leczenia Niepłodności Gyncentrum ma swoje oddziały w 8 miastach w Polsce: w Katowicach, Krakowie, Bielsku-Białej, Częstochowie, Lublinie, Warszawie, Poznaniu oraz we Wrocławiu.

    Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy:

    Klinika Leczenia Niepłodności Gyncentrum poszukuje lekarza ginekologa po specjalizacji – umożliwiamy specjalizację z endokrynologii rozrodu.

    Twój zakres obowiązków:

    • Profilaktyka, diagnozowanie i leczenie schorzeń związanych z zaburzeniami hormonalnymi oraz ginekologicznymi u pacjentek.

     Nasze wymagania:

    • Specjalizacja z dziedziny ginekologii;
    • Chęć kształcenia się i rozwoju w obszarze endokrynologii rozrodu;

    Warunki współpracy:

    • Rodzaj umowy: B2B
    • Oferowane wynagrodzenie: od 25.000 PLN;

    To oferujemy:

    • Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
    • Pracę pełną wyzwań i satysfakcji;
    • Elastyczny grafik;
    • Możliwość rozwoju;
    • Zgrany zespół.
    6 476 USD

    B2B