Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Mistrz Wydziału Obróbki Mechanicznej
Inżynieria
H.Cegielski-Poznan S.A

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Excel
rysunek techniczny
obróbka mechaniczna
analiza
BHP
Opis stanowiska

H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. to firma z ponad 170-letnią tradycją, oferująca wielkogabarytowe konstrukcje stalowe (m.in. dźwigi stoczniowe), dmuchawy promieniowe, oryginalne części zamienne do silników okrętowych, szeroki zakres produkcji kooperacyjnej, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny swoich wyrobów realizowany na całym świecie poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór nad powierzonym obszarem,
  • Kierowanie zespołem pracowników,
  • Organizowanie stanowisk pracy,
  • Realizacja zadań zgodnie z przepisami BHP,
  • Dbanie o terminową realizację zadań (zgodnie z założonym budżetem i w wymaganej jakości).

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie – techniczne,
  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe,
  • Dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Posiadanie wiedzy technologicznej z zakresu obróbki mechanicznej,
  • Umiejętność priorytetyzacji zadań produkcyjnych,
  • Umiejętność sporządzania analiz, zestawień i raportów,
  • Umiejętność podnoszenia efektywności i wydajności pracy podległych pracowników,
  • Znajomość przepisów BHP,
  • Umiejętność obsługi Microsoft Word, Excel, Teams, PowerPoint,
  • Uprawnienia do obsługi suwnic,
  • Odpowiedzialność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Inicjatywa własna we wprowadzaniu postępowych rozwiązań,
  • Rzetelność i staranność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Pracę w rozpoznawalnej firmie w branży,
  • Perspektywę długoterminowej współpracy,
  • Możliwość rozwoju osobistego (szkolenia, udziały w konferencjach),
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • Łatwy dojazd do pracy – dobra lokalizacja firmy obok przystanku MPK,
  • Darmowy parking,
  • Premię regulaminową,
  • Benefity - szeroki pakiet socjalny: m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie do karty sportowej, dofinansowanie do urlopu pracownika i dzieci, pikniki rodzinne, ubezpieczenie grupowe, świadczenia na święta dla pracownika i dzieci.