• Wszystkie ofertyKrakówDesignGrafikaPackaging Designer / Technolog Odzieży
    Packaging Designer / Technolog Odzieży
    new
    Design
    Haddad Brands

    2 074 - 2 852 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy

    język angielski

    Adobe Illustrator

    komunikatywność

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Oczekiwania i wymagania:

    • Wykształcenie odzieżowe
    • Znajomość zasad kroju i szycia
    • Wspieranie procesów produkcji opakowań poczynając od projektu (metki i etykiety) po produkcję kończąc
    • Aktualizowanie grafiki, tekstu i odpowidnich plików zgodnie z wymaganiami
    • Umięjętność rozwiązywania problemów związanych ze zmianami produkcyjnymi oraz odpowiednie komunikowanie z dostawcami
    • Współpraca z zespołami projektowymi, grafikami i technologami odzieży
    • Znajomość terminologii odzieżowej w języku angielskim
    • Umiejętność pracy w systemie Adobe Illustrator
    • Płynny komunikatywny język angielski
    • Elastyczność, dokładność i wytrwałość w wykonywaniu zadań
    • Otwartość na naukę nowych systemów
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Komunikatywność i predyspozycje do efektywnej pracy w zespole anglojęzycznym
    • Dostępność pracy w pełnym wymiarze godzin

    Oferujemy:

    • prywatną opiekę medyczną,
    • 21 płatnych dni urlopu w ciągu roku,
    • pełne oprogramowanie i sprzęt,
    • nielimitowane szkolenia i indywidualny rozwój.
    • przyjazna atmosfera oparta na wzajemnym zaufaniu.
    • wyjazdy szkoleniowe do Nowego Jorku

    Interesuje nas wyłącznie długotrwała, wieloletnia współpraca,

    Rekrutacja:

    - Spotkanie zapoznawcze (główne) - godzina czasu - telekonferencja. Możemy na chwilę przełączyć się na język angielski celem zbadania poziomu. Na spotkaniu tym obustronnie omawiamy też tematy merytoryczne.

    - Spotkanie drugie (po tygodniu od pierwszej rozmowy, chyba, że ustalimy inaczej) - w przypadku obustronnego zainteresowania dopinamy szczegóły merytoryczne i samego zatrudnienia.

    Meet Haddad Brands on Vimeo

    Founded in 1948 by four Haddad brothers as an importing company. Haddad Brands is a privately held family business with over 60 years of experience in apparel and accessories. Haddad Brands is focused on the most iconic global brands and does not offer private label.

    2 074 - 2 852 USD

    B2B