Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Content Creator/Influencer
new
Marketing
Hajpi Sp. z o.o.

4 500 - 7 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
tworzenie strategii
Content
prowadzenie profili
współpraca
utrzymywanie relacji
TikTok
reels
Shorts
Opis stanowiska

Hajpi to największa w Polsce aplikacja w której znajdziesz najlepsze okazje modowe.

Do nowego projektu poszukujemy Content Creatora/Influencera do pracy na pełny etat.

Możliwość pracy hybrydowej w biurze w Katowicach lub Warszawie.

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie i realizacja strategii contentowej na platformach społecznościowych
  • Prowadzenie profilu w mediach społecznościowych – Facebook, Instagram, Youtube, Tik Tok
  • Prowadzenie komunikacji z obserwatorami w mediach społecznościowych
  • Współpraca z działem marketingu w zakresie kreowania treści
  • Monitorowanie trendów w mediach społecznościowych i dostosowywanie do nich strategii
  • Tworzenie koncepcji i realizacja nowych inicjatyw
  • Budowanie i utrzymywanie relacji ze społecznością
  • Raportowanie wyników i rozliczanie prowadzonych kampanii
  • Tworzenie krótkich form filmowych - shorts, tik tok, reels
  • Prowadzenie sond ulicznych z ludźmi • Montowanie krótkich form video - shorts, tik tok, reels
  • Redagowanie i publikowanie treści oraz ofert w aplikacji

Wymagania

  • Umiejętność tworzenia angażujących treści
  • Kreatywność i umiejętność myślenia "out of the box"
  • Duża samodzielność w działaniu i myśleniu
  • Dobra samoorganizacja
  • Mile widziana orientacja w branży modowej i najnowszych trendów
  • Wysokie kompetencje interpersonalne – komunikatywność
  • Umiejętność obróbki krótki form video (shorts)

Oferujemy

  • Wynagrodzenie i atrakcyjny system bonusowy uzależniony od wyników
  • Pracę pełną wyzwań przynoszącą wiele satysfakcji
  • Możliwości rozwoju zawodowego, nauki i rozwoju własnych kompetencji
  • Dostęp do ekskluzywnych zniżek na najlepsze marki modowe
  • Darmowe bilety na wydarzenia rozrywkowe
4 500 - 7 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP